Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах социалистического соревнования коллективов строительных, монтажных и специализированных трестов, осуществляющих строительство комплекса кислородо-конверторного цеха на ждановськом металлургическом заводе "Азовсталь" имени С. Орджоникидзе, за III квартал 1976 года

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление от 26.10.1976 № 502

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 26 жовтня 1976 р. N 502

Київ

Про підсумки соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів, які здійснюють будівництво комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе, за III квартал 1976 року

Перетворюючи в життя рішення XXV з'їзду КПРС і XXV з'їзду Компартії України, широко розгорнувши соціалістичне змагання за успішне виконання державних планів першого року десятої п'ятирічки, трудящі будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій, які здійснюють будівництво комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе, виконали значний обсяг будівельно-монтажних робіт, встановлений на 1976 рік.

Розглянувши матеріали про підсумки соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів, які здійснюють будівництво комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе, за III квартал 1976 року, Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Визнати переможцем у соціалістичному змаганні колектив тресту "Азовстальконструкція" Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, який виконав план будівельно-монтажних робіт по об'єктах комплексу киснево-конверторного цеху на 100,6 процента, план з продуктивності праці на 102,2 процента.

Присудити йому перехідний Червоний прапор Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок і видати грошову премію в сумі 15 тис. карбованців за рахунок резервного фонду Ради Міністрів УРСР.

2. Індивідуальне преміювання робітників, інженерно-технічних працівників і службовців, які відзначилися у соціалістичному змаганні, здійснити в порядку, передбаченому постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 15 червня 1976 р. N 288.

3. Доручити заступнику Міністра монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР т. Амелічкіну вручити колективу тресту "Азовстальконструкція" перехідний Червоний прапор Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок.

 * * *

Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок закликають всіх робітників, інженерно-технічних працівників і службовців будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій ще ширше розгорнути соціалістичне змагання за дострокове введення в дію комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 24

Опрос