Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выполнении в 1976 году работ по строительству первой очереди канала Днепр-Донбасс

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 12.10.1976 № 488

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 12 жовтня 1976 р. N 488

Київ

Про виконання в 1976 році робіт по будівництву першої черги каналу Дніпро-Донбас

Рада Міністрів СРСР погодилась з пропозицією Міністерства меліорації і водного господарства СРСР і Міністерства енергетики і електрифікації СРСР, підтриманою Держбудом СРСР, Держпланом СРСР і Радою Міністрів Української РСР, про те, щоб не вводити в дію в 1976 році першу чергу каналу Дніпро-Донбас за тимчасовою схемою, а зосередити матеріально-технічні ресурси на будівництві каналу за затвердженим проектом, з тим щоб забезпечити введення його в дію на повну проектну потужність в 1977 році.

В той же час за 8 місяців поточного року план будівель-но-монтажних робіт на будівництві каналу Дніпро-Донбас виконано лише на 85 процентів. Відставання у виконанні встановлених завдань допустили управління будівництва "Дніпроканалбуд" - близько 4,2 млн. крб., Міністерство будівництва підприємств важкої індустрії УРСР - 2,2 млн. крб., Міністерство монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР - 1,4 млн. крб. та ряд інших організацій.

Річний обсяг земляних робіт виконано лише на 47 процентів, бетонних - на 59, кріплення відкосів каналу щебенем - на 86 процентів, прорізу каналу виконано 24,8 км при плані 35 км. Особливо незадовільно споруджуються насосні станції N 8 і N 12 управлінням будівництва "Дніпроканалбуд" і N 7 - Міністерством будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, по яких ще практично не розпочато бетонні роботи.

В липні - серпні 1976 року управління "Київметробуд" не справилось з встановленим завданням по спорудженню гідротехнічних тунелів біля смт Краснопавлівка, по тунелю N 2 пройдено 100 погонних метрів при плані 200, по тунелю N 1 робота по проходці не проводились через відставання робіт по заморожуванню грунту.

Дирекція будівництва каналу не забезпечує своєчасне відведення земель, устаткування поставляє з порушенням строків і некомплектно.

Управління будівництва "Дніпроканалбуд" та будівельні міністерства республіки, які беруть участь у спорудженні каналу, як укомплектували будову необхідною кількістю робітників, недостатньо дбають про створення робітникам належних виробничих і побутових умов. Території тимчасових селищ не впорядковані, є недоліки в організації харчування, торгівлі і побутового обслуговування будівельників.

З метою забезпечення виконання встановленого на 1976 рік штамп робіт та введення в дію першої черга каналу Дніпро-Донбас на повну проектну потужність в 1977 році Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Звернути увагу начальника управління "Дніпроканалбуд" т. Ступакова, Міністра будівництва підприємств важкої індустрії УРСР т. Лубенця і Міністра монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР т. Багратуні на незадовільну роботу по будівництву об'єктів каналу Дніпро-Донбас у поточному році, зобов'язати її здійснити додаткові заходи по ліквідації допущеного відставання і забезпечити виконання плану будівельно-монтажних робіт, встановленого на 1976 рік.

2. Міністерству внутрішніх справ УРСР забезпечити у жовтні - листопаді 1976 року направлення на будівництво каналу Дніпро-Донбас 750 робітників спецконтингенту. Управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" забезпечити розміщення вказаної кількості робітників 7 відповідності з існуючими нормами.

3. Державному комітету Ради Міністрів УРСР по праці направити на будівництво каналу Дніпро-Донбас у жовтні 1976 року в порядку організованого набору 150 робітників.

4. Міністерству чорної металургії УРСР і Донецькій залізниці забезпечити до кінця 1976 року поставку управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" 65 тис. куб. м щебеню, недопоставленого протягом 9 місяців поточного року.

5. Міністерству меліорації і водного господарства УРСР і управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" в місячний строк скоригувати внутрішньобудівельний титульний список будівництва каналу Дніпро-Донбас на 1976 рік, вилучивши з нього роботи, зв'язані з пуском каналу за тимчасовою схемою.

6. Міністерству меліорації і водного господарства УРСР управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" і інституту "Укргідропроект" з участю субпідрядних організацій розробити організаційно-технічні заходи по забезпеченню введення в дію першої черги каналу Дніпро-Донбас на повну проектну потужність в 1977 році і подати їх раді Міністрів УРСР до 1 листопада 1976 року.

7. Визнати такими, що втратили силу, абзац другий пункту 1 та пункт 16 постанови Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 16 лютого 1976 р. N 86 "Про невідкладні заходи по водозабезпеченню Донбасу".

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 24

Опрос