Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по ускорению развития телефонной связи республики

Совет Министров УССР
Постановление от 28.09.1976 № 474

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 1976 р. N 474

Київ

Про заходи по прискоренню розвитку телефонного зв'язку республіки

З метою більш повного забезпечення населення і народного господарства засобами телефонного зв'язку та на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 2 серпня 1976 р. N 610 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Зобов'язати Держплан УРСР і Міністерство зв'язку УРСР забезпечити введення в експлуатацію протягом 1976 - 1980 років у містах, районних центрах і селищах міського типу автоматичних телефонних станцій загальною ємкістю, з урахуванням додаткового завдання на 80 тис. номерів і апаратури ущільнення кабельних ліній, 930 тис. номерів згідно з додатком N 1*. Додаткове розширення міських телефонних мереж здійснювати в порядку, встановленому розпорядженням Ради Міністрів УРСР від 12 вересня 1975 р. N 711.

2. Надати право облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам, міністерствам і відомствам УРСР спрямовувати на спорудження за типовими проектами будинків АТС 0,4 процента від капітальних вкладень, що виділяються на житлове будівництво.

Дозволити облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам об'єднувати вказані кошти для спорудження будинків АТС.

3. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам ширше використовувати надане постановою Ради Міністрів УРСР від 30 листопада 1970 р. N 605 право об'єднувати за погодженням з підприємствами, організаціями та установами кошти, що спрямовуються ними на будівництво /за типовими проектами/ будинків для автоматичних телефонних станцій.

4. З метою ефективного використання телефонного кабеля Держплану УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам розподіляти телефонний кабель за участю відповідно Міністерства зв'язку УРСР та його органів на місцях, враховуючи при цьому перспективи будівництва телефонних споруд.

Заборонити витрачання телефонного кабеля, до виділяється для телефонізації жилих будинків і об'єктів культурно-побутового призначення, на інші цілі.

5. Міністерству зв'язку УРСР розпочати з 1977 року впровадження системи почасового обліку телефонних розмов абонентами міських телефонних мереж або передачі ними інших видів інформації для впровадження оплати по лічильниках.

6. Зобов'язати облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми:

разом в місцевими органами зв'язку розробити і затвердити графіки спорудження будинків АТС на десяту п'ятирічку, пов'язуючи їх з завданнями розвитку міських телефонних мереж;

упорядкувати складання технічних даних по існуючих підземних комунікаціях для забезпечення своєчасної розробки проектними організаціями зв'язку робочих креслень на будівництво міських телефонних мереж;

забезпечити своєчасну видачу підрядним організаціям Міністерства зв'язку УРСР дозволів на будівництво телефонної каналізації по вуличних проїздах;

забезпечувати прийняття в експлуатацію жилих будинків та інших об'єктів разом з побудованою до них кабельною каналізацією і телефонними кабельними вводами.

7. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 2 серпня 1976 р. N 610:

1) Зобов'язала:

а) Міністерство промисловості засобів зв'язку забезпечити в 1976 - 1980 роках виробництво і поставку Міністерству зв'язку СРСР і Радам Міністрів союзних республік /міністерствам зв'язку/ устаткування міських АТС і апаратури ущільнення, маючи на увазі частково скоротити виробництво устаткування АТС для установ;

б) Держплан СРСР передбачати в проектах річних планів виділення Міністерству електротехнічної промисловості капітальних вкладень цільовим призначенням на роботи по будівництву кабельного заводу в Іллічівську /Одеської області/.

Міністерству електротехнічної промисловості доручено здійснити в 1976 - 1980 роках заходи по будівництву, реконструкції і технічному переозброєнню кабельних заводів Всесоюзного виробничого об'єднання "Союзелектрокабель" згідно з додатком N 2*.

____________
* Не наводиться.

Передбачити при реконструкції кабельних заводів розширення виробництва телефонних кабелів з зменшеним діаметром мідних жил /0,32 мм і 0,4 мм/.

Дозволила Міністерству електротехнічної промисловості визначати в 1977 - 1980 роках обсяг виробництва міського телефонного кабеля з жилою діаметром 0,32 мм і 0,4 мм за діючими цінами на цей кабель з жилою діаметром 0,4 мм і 0,5 мм відповідно;

в) Державний комітет цін Ради Міністрів СРСР в 1976 році переглянути затверджені ціни на міські телефонні кабелі з жилами діаметром 0,32 мм, маючи на увазі збільшити рентабельність їх виробництва до 30 процентів.

2) Доручила Міністерству промисловості засобів зв'язку:

розробити і здійснити в 1976 - 1977 роках погоджені з Міністерством зв'язку СРСР заходи по поліпшенню якості устаткування АТС, що виготовляється;

разом з Міністерством зв'язку СРСР здійснити підготовчі заходи для виготовлення починаючи з 1977 року електромагнітних лічильників почасового обліку телефонних розмов та інших видів інформації, яка передається по телефонних мережах.

3) Зобов'язала Міністерство зв'язку СРСР розробити в 1976 - 1977 роках і подати на затвердження в Державний комітет цін Ради Міністрів СРСР тарифи почасової оплати за телефонну розмову або передане по телефону повідомлення.

4) Дозволила з 1977 року продаж абонентам через спеціалізовані магазини телефонних апаратів розширеного асортименту. Державному комітету цін Ради Міністрів СРСР доручено встановити ціни на вказані апарати.

Надала право підприємствам зв'язку починаючи з 1 січня 1977 року:

передавати безплатно державним підприємствам, організаціям, установам, кооперативним і громадським організаціям, які є абонентами міської телефонної мережі, на їх баланс телефонні апарати, що знаходяться у них в експлуатації;

списувати з свого балансу телефонні апарати, що знаходяться в експлуатації у громадян.

Зобов'язала Міністерство зв'язку СРСР разом з Міністерством промисловості засобів зв'язку, Міністерством зовнішньої торгівлі і Державним комітетом цін Ради Міністрів СРСР розробити до 1 липня 1977 р. порядок обслуговування заводами-виготовлювачами телефонних апаратів, що належать абонентам, у період гарантійного строку служби апаратів.

З метою економії телефонного кабеля Міністерству зв'язку СРСР доручено розробити в 1977 році апаратуру ущільнення абонентських ліній на 6 - 8 каналів.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 34

Опрос