Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об улучшении работы Украинского республиканского добровольного общества автомотолюбителей

Совет Министров УССР
Постановление от 27.08.1976 № 420
редакция действует с 26.09.1990

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 27 серпня 1976 р. N 420

Київ

Про поліпшення роботи Українського республіканського добровільного товариства автомотолюбителів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 26 вересня 1990 року N 290

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Українському республіканському добровільному товариству автомотолюбителів вжити додаткових заходів по залученню в установленому порядку громадян в члени Товариства, посиленню організаційної роботи по запобіганню шляхово-транспортним пригодам, створенню курсів, гуртків та автошкіл по підготовці і підвищенню майстерності водіїв автомобілів, мотоциклів і моторолерів.

2. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам періодично розглядати питання про стан роботи обласних, міських і районних рад Українського республіканського добровільного товариства автомотолюбителів і подавати їм допомогу в створенні і зміцненні первинних організацій Товариства та їх матеріально-технічної бази, а також у виділенні необхідних приміщень для їх діяльності.

3. Міністерствам, відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам:

передати місцевим організаціям Українського республіканського добровільного товариства автомотолюбителів в установленому порядку протягом 1976 року, де це доцільно, будинки і споруди відкритих платних стоянок для автомототранспортних засобів, що належать громадянам. В разі неможливості передачі їх в установленому порядку передачу будинків і споруд зазначених стоянок провести, як виняток, безоплатно;

здійснювати розподіл легкових автомобілів, що виділяються для продажу працівникам підвідомчих підприємств, організацій і установ, з участю представників первинних організацій Українського республіканського добровільного товариства автомотолюбителів.

4. Міністерству автомобільного транспорту УРСР до 1 січня 1977 р. переглянути і затвердити порядок технічного обслуговування, продажу запасних частин і автомобільних шин на підвідомчих станціях технічного обслуговування, маючи на увазі надання переваг для членів Українського республіканського добровільного товариства автомотолюбителів.

5. Держплану УРСР передбачати в проектах річних планів виділення Українському республіканському добровільному товариству автомотолюбителів легкових автомобілів, мотоциклів для учбових цілей, а також малотоннажних вантажних автомобілів і спеціальних автомашин для створення на основних магістральних автомобільних шляхах республіки служби технічної допомоги по наданню технічних послуг автомотолюбителям.

6. Виконкомам обласних, міських і районних Рад депутатів трудящих, Міністерству внутрішніх справ УРСР включати представників Українського республіканського добровільного товариства автомотолюбителів до складу обласних і районних комісій по безпеці шляхового руху, а також залучати їх до проведення технічного огляду автомототранспортних засобів, що належать громадянам, і до роботи в комісіях по розгляду справ порушників правил шляхового руху.

7. Державному комітету Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі за замовленням Українського республіканського добровільного товариства автомотолюбителів забезпечити видання агітаційних плакатів, брошур, пам'яток і посібників по навчанню трудящих правилам шляхового руху.

8. Пункт 8 втратив чинність

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 34

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Статуту Українського республіканського добровільного товариства автомотолюбителів, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 16 квітня 1974 р. N 193

Зміни втратили чинність
(у зв'язку з втратою чинності
постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 16 квітня 1974 року N 193
згідно з
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 26 вересня 1990 року N 290)

____________

Опрос