Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнении Положения о порядке предоставления жилой площади в Украинской ССР, утвержденного постановлением Совета Министров УССР и Укрпрофсовета от 20 декабря в 1974 г. N 562

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление от 24.08.1976 № 407
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 24 серпня 1976 р. N 407

Київ

Про доповнення Положення про порядок надання жилої площі в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 20 грудня 1974 р. N 562

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР і
 Української республіканської ради професійних спілок
 від 11 грудня 1984 року N 470)

Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

Доповнити пункт 26 Положення про порядок надання жилої площі в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 20 грудня 1974 р. N 562 /ЗП УРСР, 1974 р., N 12, ст. 74/, абзацом такого змісту:

"Жила площа, збудована за рахунок капіталовкладень, спеціально виділених для забезпечення житлом додаткової кількості працівників у зв'язку з введенням нових виробничих потужностей, з дозволу виконкому обласної, Київської, Севастопольської міської Ради депутатів трудящих і ради профспілок може надаватись кваліфікованим робітникам і спеціалістам у першочерговому порядку незалежно від строку перебування їх на квартирному обліку.

Розмір жилої площі, що направляється для забезпечення вказаних працівників, визначається адміністрацією разом з комітетом профспілки підприємства".

В другому абзаці підпункту "к" пункту 26 після слів "в загальному порядку" додати: "з зарахуванням їх на облік незалежно від тривалості роботи за місцем призначення".

 

Голова Ради
Міністрів Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 35

Опрос