Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О привлечении в государственные ресурсы зерна в порядке обмена на комбикорма и зерно разноименных культур

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 18.08.1976 № 398
Утратил силу

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 18 серпня 1976 р. N 398

Київ

Про залучення в державні ресурси зерна в порядку обміну на комбікорми і зерно різнойменних культур

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Центрального Комітету Компартії України і
Ради Міністрів Української РСР
від 14 червня 1989 року N 158

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 листопада 2016 року N 1066)

Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Довести до відома міністерств, відомств УРСР, обкомів партії і облвиконкомів, що Центральний Комітет КПРС і Рада Міністрів СРСР постановою від 5 серпня 1976 р. N 622 з метою збільшення державних ресурсів високоякісного зерна продовольчих культур і виконання планів вироблення комбікормів із зерна, що залучається від господарств у порядку обміну:

1) Дозволили Міністерству заготівель СРСР приймати в ході заготівель від колгоспів, радгоспів та інших державних господарств зерно, що є в господарствах понад обсяги, потрібні для засипки насіння, виконання твердих планів і загальних обсягів продажу зерна державі, передбачених у договорах контрактації, а також для погашення заборгованості державі по позичках, в обмін на комбікорми і зерно різнойменних культур.

Зерно, що приймається в обмін, за якістю повинно бути не нижче обмежувальних кондицій.

Приймання зерна в обмін провадити в межах лімітів, встановлюваних Міністерством заготівель СРСР за погодженням з Радами Міністрів союзних республік.

Пшеницю сильну і найбільш цінних сортів, що відповідає встановленим вимогам за якістю, а також тверду пшеницю /I і II класів/, просо та гречку приймати в обмін на комбікорми і зерно різнойменних культур без обмеження кількості.

2) Встановили, що відпуск колгоспам, радгоспам та іншим державним господарствам комбікормів в обмін за зерно, що від них приймається, провадиться з розрахунку центнер комбікормів за центнер зерна в заліковій вазі. Оплату зерна, що приймається в обмін, і відпуск комбікормів провадити по оптових цінах без податку з обороту.

Відпуск зерна державних ресурсів в обмін на зерно різнойменних культур провадити з розрахунку центнер за центнер у заліковій вазі, з виплатою або відрахуванням різниці у вартості зерна по закупочних цінах.

Транспортні видатки колгоспів, радгоспів та інших державних господарств по доставці зерна на хлібоприймальні підприємства для обміну, а також комбікормів і зерна в господарства відшкодовувати за єдиними тарифами на автомобільні перевезення, за рахунок коштів для централізованого регулювання різниці між єдиними розрахунковими цінами і закупочними цінами на зерно і насіння олійних культур.

3) Зобов'язали Міністерство заготівель СРСР відпуск комбікормів з державних ресурсів за зерно, здане колгоспами, радгоспами та іншими державними господарствами в порядку обміну, провадити в липні - вересні в розмірі 20 процентів належної кількості комбікормів, а решти - рівними частинами по місяцях, до 1 липня наступного року.

4) Доручили Міністерству заготівель СРСР в місячний строк розробити і затвердити інструкцію про порядок проведення у відповідності з вказаною постановою обміну зерна на комбікорми і зерно різнойменних культур та розрахунків з господарствами.

5) Підпункт 5 пункту 1 втратив чинність

(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії
України і Ради Міністрів Української РСР від 14.06.89 р. N 158)

2. Зобов'язати Міністерство сільського господарства УРСР, Міністерство радгоспів УРСР, інші міністерства і відомства, обкоми партії і облвиконкоми організувати обмін зерна продовольчих культур на комбікорми і зерно різнойменних культур.

3. Міністерству заготівель УРСР забезпечити своєчасне приймання зерна продовольчих культур, що надійде в порядку обміну, завезення на хлібоприймальні підприємства необхідної кількості комбікормів, зерна різнойменних культур і проведення розрахунків з господарствами.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 22

Опрос