Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О незаконном расходовании средств, выделяемых из государственного бюджета на подготовку шоферов для сельского хозяйства

Совет Министров УССР
Постановление от 04.08.1976 № 372
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 4 серпня 1976 р. N 372

Київ

Про незаконне витрачання коштів, що виділяються з державного бюджету на підготовку шоферів для сільського господарства

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 листопада 2016 року N 1066)

Розглянувши матеріали проведених органами Прокуратури УРСР перевірок, Рада Міністрів Української РСР відмічає, що Міністерством сільського господарства УРСР та його органами на місцях допущено незаконне витрачання значних сум коштів, виділених з державного бюджету на підготовку шоферів для сільського господарства.

В учбові заклади Міністерства автомобільного транспорту УРСР, ДТСААФ Української РСР на навчання нерідко зараховувались по фіктивних документах, без направлень колгоспів і радгоспів працівники промислових, комунальних та побутових підприємств, районних організацій та установ, інші особи, які повинні були оплачувати навчання за власний рахунок. Лише в 1975 році і першому півріччі 1976 року у перевірених 5 областях республіки незаконно направлено на курси шоферів 186 чоловік, на навчання яких витрачено державних коштів понад 32 тис. карбованців.

Найбільше коштів незаконно витрачено у Київській, Чернігівській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Запорізькій, Миколаївській, Волинській та Львівській областях.

Виявлені факти грубих порушень встановленого порядку комплектування курсів шоферів для сільського господарства і незаконного витрачання державних коштів є результатом безвідповідальності окремих голів колгоспів і директорів радгоспів, керівників районних управлінь сільського господарства, об'єднань "Сільгосптехніка" у виконанні рішень Партії і Уряду з цих питань та відсутності належного контролю з боку Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Укрсільгосптехніки, Головплодвинпрому УРСР, Міністерства автомобільного транспорту УРСР та Центрального комітету ДТСААФ Української РСР за набором слухачів на курси шоферів і правильним використанням державних коштів, що виділяються для цієї мети.

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Звернути увагу Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Укрсільгосптехніки, Головплодвинпрому УРСР, Міністерства автомобільного транспорту УРСР, Центрального комітету ДТСААФ Української РСР та облвиконкомів на відсутність належного контролю за витрачанням коштів, виділених з державного бюджету на підготовку шоферів для сільського господарства, грубе порушення встановленого порядку комплектування курсів і зобов'язати навести суворий порядок в організації навчання шоферів та використанні коштів, що виділяються для цієї мети.

На курси шоферів направляти колгоспників, робітників радгоспів, об'єднань "Сільгосптехніка" та міжколгоспних підприємств і організацій, а також працівників сільськогосподарських підприємств, установ, організацій, яким надано право користування легковими автомобілями для службових поїздок без штатних шоферів.

2. Встановити, що списки осіб, які направляються на курси шоферів для сільського господарства, затверджуються виконкомами районних Рад депутатів трудящих.

3. Держплану УРСР починаючи з 1977 року передбачати в народногосподарських планах контингенти по підготовці на курсах шоферів для сільського господарства в розрізі областей.

4. Центральному комітету ДТСААФ Української РСР розширити підготовку шоферів на курсах з числа осіб, які мають легкові автомобілі в особистому користуванні, за власний рахунок по програмах і на умовах, погоджених з Міністерством внутрішніх справ УРСР.

5. Міністерству сільського господарства УРСР, Комітету народного контролю УРСР, Міністерству фінансів УРСР та облвиконкомам протягом другого півріччя ц. р. провести суцільну перевірку додержання порядку комплектування курсів шоферів для сільського господарства і правильності використання державних коштів, що виділяються для цієї мети, і вжити заходів до повернення коштів, які використані не за призначенням. Осіб, винних у незаконному витрачанні зазначених коштів, притягти до відповідальності.

Про вжиті заходи доповісти Раді Міністрів УРСР до 1 лютого 1977 року.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

Опрос