Идет загрузка документа (15 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации социалистического соревнования коллективов строительных, монтажных и специализированных трестов и управлений, осуществляющих строительство комплекса кислородно-конверторного цеха на ждановськом металлургическом заводе "Азовсталь" имени С. Орджоникидзе

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление, Условия от 15.06.1976 № 288

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 15 червня 1976 р. N 288

Київ

Про організацію соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів і управлінь, які здійснюють будівництво комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе

З метою залучення широких мас робітників, інженерно-технічних працівників і службовців будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій до активної участі у скороченні строків будівництва комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів про організацію в 1976 - 1977 роках соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів і управлінь, які здійснюють будівництво комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе.

Соціалістичне змагання спрямувати на дострокове виконання завдань по етапах, вузлах і об'єктах будівництва, підвищення продуктивності праці, поліпшення якості, зниження вартості робіт та всебічне поширення передового виробничого досвіду.

2. Заснувати для нагородження переможців у соціалістичному змаганні:

- колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів - перехідний Червоний прапор Рада Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок з грошовою премією в сумі 15 тис. карбованців;

- колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих управлінь - перехідний Червоний прапор Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів та перехідний Червоний прапор Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів з грошовими преміями по 5 тис. карбованців.

3. Встановити, що підсумки соціалістичного змагання підводяться щоквартально починаючи з III кварталу 1976 року: по трестах - Радою Міністрів УРСР і Українською республіканською радою професійних спілок; по будівельних, монтажних і спеціалізованих управліннях - Міністерством будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерством монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українським республіканським комітетом профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

4. Затвердити умови соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів та управлінь, які здійснюють будівництво комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе /додаються/.

5. Зобов'язати Міністерство будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерство монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, Український республіканський комітет профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів довести до колективів відповідних будівельних організацій умови соціалістичного змагання, затверджені цією постановою.

6. Для преміювання колективів-переможців у соціалістичному змаганні за скорочення строків будівництва комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе виділити кошти з резервного фонду Ради Міністрів УРСР.

7. Затвердити описи перехідних Червоних прапорів Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок, Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів згідно з додатками NN 1 і 2.

8. Міністерству легкої промисловості УРСР в місячний строк виготовити на замовлення Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР та Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР засновані цією постановою перехідні Червоні прапори за встановленими зразками згідно з додатками NN 1 і 2.

9. Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР та Українському республіканському комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів організувати соціалістичне змагання колективів бригад і дільниць будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій за скорочення строків будівництва комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе з виплатою грошових премій колективам-переможцям за рахунок фонду Міністра.

Підсумки соціалістичного змагання колективів бригад і дільниць будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій підводяться щомісяця не пізніше 5 числа наступного за звітним місяцем керівником комплексу і відповідним профспілковим штабом.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
республіканської ради
професійних спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 24

 

УМОВИ
соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів і управлінь, які здійснюють будівництво комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе

Будівництво комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе має велике народногосподарське значення, скорочення строків його будівництва сприятиме зміцненню економіки нашої країни, кращому задоволенню потреб промисловості в металі.

З метою залучення широких мас робітників, інженерно-технічних працівників і службовців будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій до активної участі у виконанні державного плану та скороченні строків будівництва комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок встановлюють такі умови соціалістичного змагання:

1. Переможцями у соціалістичному змаганні вважатимуться колективи будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів і управлінь Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР і Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, які добилися випередження графіків будівельно-монтажних робіт, виконання і перевиконання виробничих планів, забезпечили дострокове або своєчасне введення в дію об'єктів комплексу киснево-конверторного цеху при їх високій якості.

При підведенні підсумків соціалістичного змагання враховується виконання завдань з продуктивності праці, по зниженню собівартості будівельно-монтажних робіт, а також стан охорони праці, техніки безпеки і трудової дисципліни.

2. Для нагородження колективів-переможців у соціалістичному змаганні засновано:

- один перехідний Червоний прапор Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок для колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів з грошовою премією 15 тисяч карбованців;

- один перехідний Червоний прапор Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів для колективів будівельних і монтажних управлінь з грошовою премією 5 тис. карбованців;

- один перехідний Червоний прапор Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів для колективів монтажних і спеціалізованих управлінь з грошовою премією 5 тис. карбованців.

3. Підсумки соціалістичного змагання колективів трестів підводяться Радою Міністрів УРСР і Українською республіканською радою професійних спілок за поданням Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР та Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів по наслідках роботи за квартал, не пізніше 25 числа наступного за звітним кварталом місяця, на підставі даних бухгалтерської і статистичної звітності.

Підсумки соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих управлінь підводяться Міністерством будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерством монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР та Українським республіканським комітетом профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів за поданням трестів і відповідних комітетів профспілки по наслідках роботи за квартал, не пізніше 25 числа наступного за звітним кварталом місяця, на підставі даних бухгалтерської і статистичної звітності.

4. Кошти на преміювання колективів-переможців у соціалістичному змаганні розподіляються між робітниками, інженерно-технічними працівниками, службовцями пропорціонально фонду їх заробітної плати в загальному фонді заробітної плати даної будівельної організації.

5. Преміювання робітників, інженерно-технічних працівників і службовців провадиться керівниками будівельних організацій за згодою відповідних комітетів профспілки; преміювання керівників організацій, їх заступників, головних інженерів, начальників планових відділів і головних бухгалтерів провадиться керівниками вищестоящих органів за згодою Ждановського міського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

 

ОПИС
перехідного Червоного прапора Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок для нагородження колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів, які здійснюють будівництво комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе

Перехідний Червоний прапор являє собою прямокутне полотнище розміром 175 х 135 сантиметрів з червоної матерії /бархату/, обшите з трьох боків золотистою бахромою шириною 9 сантиметрів.

Лицьовий бік полотнища прапора:

Посередині - зображення В. І. Леніна. Над зображенням напис: "Пролетарі всіх країн, єднайтеся!". Нижче зображення напис: "Під прапором марксизму-ленінізму, під керівництвом Комуністичної партії - вперед, до перемоги комунізму!".

Зворотний бік полотнища прапора:

Зверху на все полотнище напис: "Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська рада професійних спілок". Нижче напис: "Переможцю в соціалістичному змаганні за скорочення строків будівництва комплексу киснево-конверторного цеху заводу "Азовсталь".

Написи на прапорі вишиті золотистими нитками або зроблені з золотої тасьми.

Прапор оздоблений шнуром з золотистої тканини з двома китицями /довжина шнура з китицями - 290 сантиметрів/; древко має металевий наконечник.

 

ОПИС
перехідного Червоного прапора Міністерства і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів для нагородження колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих управлінь, які здійснюють будівництво комплексу киснево-конверторного цеху на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе

Перехідний Червоний прапор являє собою прямокутне полотнище розміром 175 х 135 сантиметрів з червоної матерії /бархату/, обшите з трьох боків золотистою бахромою шириною 9 сантиметрів.

Лицьовий бік полотнища прапора:

Посередині - зображення В. І. Леніна. Над зображенням напис: "Пролетарі всіх країн, єднайтеся!". Нижче зображення напис: "Під прапором марксизму-ленінізму, під керівництвом Комуністичної партії - вперед, до перемоги комунізму!".

Зворотний бік полотнища прапора:

Зверху на все полотнище напис: "Міністерство /назва відповідного міністерства/ УРСР і Український республіканський комітет профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів". Нижче напис: "Переможцю в соціалістичному змаганні за скорочення строків будівництва комплексу киснево-конверторного цеху заводу "Азовсталь".

Написи на прапорі вишиті золотистими нитками або зроблені з золотої тасьми.

Прапор оздоблений шнуром з золотистої тканини з двома китицями /довжина шнура з китицями - 290 сантиметрів/; древко має металевий наконечник.

____________

Опрос