Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы, связанные с исполнением постановления Совета Министров СССР от 23 июля 1975 г. N 646

Совет Министров УССР
Постановление от 19.05.1976 № 253

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 19 травня 1976 р. N 253

Київ

Питання, зв'язані з виконанням постанови Ради Міністрів СРСР від 23 липня 1975 р. N 646

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 23 липня 1975 р. N 646 "Про встановлення єдиного порядку придбання, обліку і зберігання мисливських рушниць" /ЗП СРСР, 1975 р., N 18, ст. 110/ Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити, що продаж /в тому числі комісійний/ мисливських рушниць і боєприпасів до них провадиться через магазини Українського товариства мисливців і рибалок та окружних рад Всеармійського військово-мисливського товариства військових округів, перелік яких визначається за погодженням з Міністерством внутрішніх справ УРСР.

Міністерству торгівлі УРСР враховувати потребу мисливських товариств у зброї і боєприпасах і постачати їх товариствам через обласні оптово-роздрібні контори "Спорттовари".

2. Встановити, що кошти, які надходять за реєстрацію і перереєстрацію належних громадянам мисливських рушниць та визначення при цьому органами внутрішніх справ технічного стану рушниць, зараховуються в доход бюджетів місцевих Рад депутатів трудящих.

3. Надати органам внутрішніх справ право вилучати мисливські рушниці в осіб, які вступили до членів товариства мисливців і придбали їх після видання постанови Ради Міністрів СРСР від 23 липня 1975 р. N 646 і Інструкції Міністерства внутрішніх справ СРСР, затвердженої у відповідності з цією постановою, а потім вибули з членів товариства мисливців /незалежно від причин вибуття/ і не здали в місячний строк цю зброю у відповідні магазини для реалізації.

Вилучені мисливські рушниці передаються в спеціалізовані магазини для продажу на комісійних началах. Виручені від продажу рушниць гроші, за відрахуванням комісійного збору, видаються їх власникам.

4. Встановити, що мисливські нарізні рушниці використовуються лише на території мисливських господарств для селекційного відстрілу диких парнокопитних тварин, заготівлі і поставки на експорт і в торгову мережу м'яса цих тварин.

5. Міністерствам і відомствам УРСР, виконкомам обласних, Київської і Севастопольської міських Рад депутатів трудящих, Українському товариству мисливців і рибалок, Українській республіканській раді спортивного товариства "Динамо", окружним радам Всеармійського військово-мисливського товариства військових округів забезпечити суворе дотримання встановленого порядку придбання, зберігання, використання, реєстрації /перереєстрації/ і продажу вогнестрільної зброї і боєприпасів до неї.

6. Міністерству внутрішніх справ УРСР, Міністерству лісового господарства УРСР, Міністерству торгівлі УРСР, Українському товариству мисливців і рибалок, Українській республіканській раді спортивного товариства "Динамо", окружним радам Всеармійського військово-мисливського товариства військових округів широко ознайомити населення через пресу, телебачення, радіо з порядком придбання, зберігання, використання, реєстрації /перереєстрації/ і продажу вогнестрільної зброї і боєприпасів до неї.

7. Внести до Президії Верховної Ради Української РСР проект Указу про відповідальність за порушення правил придбання, зберігання, використання, реєстрації /перереєстрації/ і продажу вогнестрільної зброї і боєприпасів до неї.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 38

Опрос