Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предельных ассигнованиях на содержание аппарата управления и лимитах расходов на служебные командировки на 1976 год

Совет Министров УССР
Постановление от 23.04.1976 № 181
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 1976 р. N 181

Київ

Про граничні асигнування на утримання апарату управління та ліміти витрат на службові командировки на 1976 рік

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
від 12 серпня 1989 року N 214)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити на 1976 рік граничні асигнування на утримання апарату управління та ліміт витрат на службові командировки працівників апарату управління по республіканських і непромислових союзно-республіканських міністерствах і відомствах УРСР, облвиконкомах, Київському і Севастопольському міськвиконкомах та організаціях згідно з додатком.

2. Зобов'язати міністерства і відомства УРСР, облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми:

у двотижневий строк привести граничні асигнування на утримання апарату управління та ліміти витрат на службові командировки по підвідомчих підприємствах, організаціях і установах у відповідність з встановленими цією постановою лімітами;

старанно розглянути звіти про використання в 1975 році граничних асигнувань на утримання апарату управління та лімітів витрат на службові командировки і звернути увагу керівників підприємств, організацій та установ на необхідність суворого додержання встановлених їм граничних асигнувань та лімітів витрат на командировки.

3. Дозволити Держплану УРСР і Міністерству фінансів УРСР вносити в затверджені граничні асигнування на утримання апарату управління та ліміти витрат на службові командировки працівників апарату управління поправки в порядку, встановленому постановою Ради Міністрів УРСР від 11 квітня 1975 р. N 179.

4. Встановити, що ліміти витрат на службові командировки працівників, які не відносяться до апарату управління, по республіканських і непромислових союзно-республіканських міністерствах і відомствах УРСР, облвиконкомах, Київському і Севастопольському міськвиконкомах та організаціях починаючи з 1976 року затверджуються Міністерством фінансів УРСР за погодженням з Держпланом УРСР.

У зв'язку з цим визнати таким, що втратив силу, пункт 1 постанови Ради Міністрів УРСР від 2 квітня 1973 р. N 159 /ЗП УРСР, 1973 р., N 4, ст. 28/ в частині затвердження лімітів витрат на службові командировки працівників, які не відносяться до апарату управління.

5. Міністерству фінансів УРСР, Комітету народного контролю УРСР перевіряти в міністерствах і відомствах УРСР, облвиконкомах, Київському і Севастопольському міськвиконкомах і підпорядкованих їм підприємствах, організаціях і установах правильність розподілу і витрачання коштів на утримання апарату управління та на службові командировки.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

 

Виписка

СУМИ
граничних асигнувань на утримання апарату управління та ліміт витрат на службові командировки на 1976 рік по республіканських і непромислових союзно-республіканських міністерствах і відомствах УРСР, облвиконкомах, Київському і Севастопольському міськвиконкомах та організаціях

/тис. крб./

 

Граничні асигнування на утримання апарату управління

з них ліміт витрат на службові командировки працівників апарату управління

Всього

в тому числі для підприємств, організацій і нових виробництв, які вводяться в експлуатацію в 1976 році

Всього

в тому числі для підприємств, організацій і нових виробництв, які вводяться в експлуатацію в 1976 році

1

2

3

4

5

Мінюст УРСР

16672

-

251

-

в тому числі центральний апарат на бюджеті

578

-

18

-

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос