Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О сверхплановом производстве и улучшении качества товаров народного потребления на предприятиях республики в 1976 году

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 30.03.1976 № 154

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 30 березня 1976 р. N 154

Київ

Про надпланове виробництво і поліпшення якості товарів народного споживання на підприємствах республіки в 1976 році

З метою більш повного забезпечення потреб населення в товаpax народного споживання, поліпшення їх якості і розширення асортименту за рахунок використання для цієї мети резервів промисловості і місцевих можливостей Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Прийняти пропозиції Держплану УРСР, міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів та підприємств союзного підпорядкування:

про надпланове виробництво товарів народного споживання для продажу населенню в 1976 році на суму 270908 тис. крб. /в роздрібних цінах/ за рахунок внутрішніх резервів промисловості і використання місцевої сировини, в тому числі по промисловості союзно-республіканського підпорядкування на 148060 тис. крб., по промисловості республіканського підпорядкування на 44100 тис. крб., в асортименті згідно з додатком N 1*, по промисловості союзного підпорядкування на 78748 тис. крб. згідно з додатком N 2*;

про виробництво в 1976 році товарів народного споживання з державним Знаком якості на суму 831520 тис. крб. згідно з додатком N 3*.

____________
* Не наводиться.

2. Міністерствам і відомствам УРСР у двотижневий строк повідомити облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам встановлені цією постановою завдання по надплановому виробництву товарів народного споживання на 1976 рік у розрізі підприємств.

3. Схвалити розроблені Держпланом УРСР для подання Держплану СРСР і Держпостачу СРСР пропозиції про можливе збільшення в 1976 році на підприємствах Української РСР виробництва товарів народного споживання на суму 61574 тис. крб. при умові забезпечення республіки необхідними централізованими ресурсами сировини і матеріалів.

4. Головпостачу УРСР посилити контроль за своєчасною поставкою підприємствам сировини, матеріалів і комплектуючих виробів у межах виділених фондів для виконання плану і додаткових завдань по виробництву товарів народного споживання, а також вишукувати можливості виділення для цієї мети додаткових ресурсів сировини і матеріалів.

5. Міністерствам, відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам:

вживати заходів до підвищення відповідальності керівників підприємств і організацій за виконання планів і завдань по надплановому виробництву товарів народного споживання в обсягах і в асортименті відповідно до замовлень торговельних організацій;

систематично розглядати стан виконання підприємствами і організаціями завдань по виробництву товарів вищої категорії якості, а також пропозиції про присвоєння державного Знака якості новим видам товарів народного споживання;

продовжити роботу по вишукуванню можливостей для збільшення випуску товарів народного споживання і до 26 квітня та 26 липня 1976 р. подати Держплану УРСР і Головпостачу УРСР пропозиції про дальше надпланове їх виробництво, в першу чергу за рахунок мобілізації внутрішніх резервів виробництва, підвищення продуктивності праці, економії сировини та матеріалів, а також залучення у виробництво місцевих сировинних ресурсів, відходів промислового та сільськогосподарського виробництва. В цей же строк міністерствам і відомствам УРСР подати пропозиції про збільшення випуску в 1976 році товарів народного споживання з державним Знаком якості. Держплану УРСР разом з Головпостачем УРСР до 17 травня і 17 серпня 1976 р. подати Раді Міністрів УРСР узагальнені пропозиції.

6. Продовжити на 1976 рік чинність пункту 8 постанови Ради Міністрів УРСР від 15 жовтня 1966 р. N 788 про введення тимчасової звітності для підприємств, яким відповідно до рішень Уряду УРСР доведені завдання по надплановому виробництву товарів народного споживання.

7. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам встановити контроль за ходом виконання завдань підприємствами союзного підпорядкування і про результати доповідати Раді Міністрів УРСР і в копії Держплану УРСР до 6 квітня, 6 липня, 6 жовтня 1976 року і 6 січня 1977 року.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Інд. 23

Опрос