Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по дальнейшему развитию централизованного теплоснабжения городов республики

Совет Министров УССР
Постановление от 29.03.1976 № 152

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 29 березня 1976 р. N 152

Київ

Про заходи по дальшому розвитку централізованого теплопостачання міст республіки

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. З метою здійснення єдиної технічної політики в справі розвитку централізованого теплопостачання міст покласти відповідальність за забезпечення тепловою енергією житлових і комунально-побутових потреб, а також видачу технічних умов на будівництво об'єктів систем теплопостачання на виробничі енергетичні об'єднання Міністерства енергетики і електрифікації УРСР у містах, де розміщені підпорядковані йому теплоелектроцентралі та великі котельні, і в інших містах і населених пунктах на теплопостачаючі підприємства Міністерства комунального господарства УРСР.

2. Визначити, що головними забудовниками по будівництву опалювальних котельних /незалежно від їх теплової потужності/ і теплових мереж від них, а також розподільних теплових сіток, приєднаних до ТЕЦ /незалежно від відомчої підпорядкованості/, є теплопостачаючі підприємства Міністерства комунального господарства УРСР. Спорудження зазначених об'єктів здійснюється за рахунок капітальних вкладень, що виділяються облвиконкомам, а також за рахунок коштів заінтересованих міністерств і відомств, які залучаються до будівництва вказаних об'єктів у порядку дольової участі.

3. Передавати на баланс теплопостачаючих підприємств Міністерства енергетики і електрифікації УРСР районні котельні загальною потужністю 100 Гкал/год і вище разом з магістральними і розподільними тепловими мережами та обладнанням, що знаходиться поза будинками.

4. Встановити, що при виведенні генеруючих потужностей на електростанціях /незалежно від їх відомчої підпорядкованості/ питання про доцільність дальшого їх використання як котельних розглядається у кожному конкретному випадку разом з Міністерством комунального господарства УРСР.

5. Міністерству енергетики і електрифікації УРСР разом з Українським відділенням інституту "ВНДПІенергопром" за погодженням з Держпланом УРСР забезпечити розробку схем теплопостачання міст республіки на період до 1990 року.

У зазначених схемах давати аналіз систем теплопостачання міст, а також розробляти рекомендації по експлуатації підприємств теплового господарства, ліквідації дрібних малоефективних і вбудованих котельних.

6. Держплану УРСР при розробці річних народногосподарських планів передбачати окремим рядком завдання по будівництву теплових мереж, опалювальних котельних, ліквідації дрібних малоефективних і вбудованих котельних, по переведенню жилих і громадських будинків та споруд з пічного на центральне опалення.

7. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам протягом 1976 року затвердити тарифи на центральне опалення і гаряче водопостачання для населення, без підвищення їх понад розміри плати, яка фактично склалася для населення в опалювальний сезон 1973/74 року, та встановити порядок щорічних /до 1 липня/ перерахунків за опалювальний сезон з квартиронаймачами за фактично одержану ними теплоенергію.

8. ЦСУ УРСР забезпечити повне охоплення статистичною звітністю /форма N 11-СН і П-32/ натура/ промислових, будівельних, транспортних, комунальних та інших підприємств і організацій республіки, незалежно від їх відомчої підпорядкованості.

9. Міністерству енергетики і електрифікації УРСР, Міністерству комунального господарства УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам про хід виконання цієї постанови доповідати Раді Міністрів УРСР і в копії Держплану УРСР щороку в лютому протягом 1977 - 1981 років.

Держплану УРСР узагальнювати подані матеріали і щороку у березні подавати їх Раді Міністрів УРСР.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР

Г. ВАЩЕНКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 21

Опрос