Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах социалистического соревнования областей, районов, колхозов и совхозов Украинской ССР за увеличение производства и продажи государству зерна кукурузы в 1975 году

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины, Украинский республиканский совет профессиональных союзов, ЦК ЛКСМ Украины
Постановление от 01.03.1976 № 110

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ,
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР,
УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК І ЦК ЛКСМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 березня 1976 р. N 110

Київ

Про підсумки соціалістичного змагання областей, районів, колгоспів і радгоспів Української РСР за збільшення виробництва і продажу державі зерна кукурудзи в 1975 році

Розглянувши підсумки соціалістичного змагання серед областей, районів, колгоспів і радгоспів республіки за одержання високих урожаїв, збільшення виробництва та продажу державі зерна кукурудзи у 1975 році, Центральний Комітет Компартії України, Рада Міністрів Української РСР, Українська республіканська рада професійних спілок і ЦК ЛКСМУ ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Визнати переможцями у соціалістичному змаганні за одержання високих урожаїв, збільшення виробництва та продажу державі зерна кукурудзи у 1975 році:

Серед областей:

Чернівецьку /перший секретар обкому партії т. Дикусаров В. Г., голова облвиконкому т. Ленчинський В. П./. Області присудити перехідний Червоний прапор ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ з видачею першої грошової премії в розмірі 12 тисяч карбованців;

Кримську /перший секретар обкому партії т. Кириченко М. К., голова облвиконкому т. Чемодуров Т. М./. Області присудити перехідний Червоний прапор ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ з видачею другої премії в розмірі 10 тисяч карбованців.

У зв'язку з тим, що інші області не виконали умов соціалістичного змагання перехідний Червоний прапор ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ за збільшення виробництва і продажу державі зерна кукурудзи і третю премію не присуджувати.

Серед районів:

Іршавський Закарпатської області /колишній перший секретар райкому партії т. Червінський А. Й., голова райвиконкому т. Ващинець І. І./. Району присудити перехідний Червоний прапор ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ з видачею першої грошової премії в розмірі 5 тисяч карбованців;

Новоселицький Чернівецької області /перший секретар райкому партії т. Мельничук Б. С., колишній голова райвиконкому т. П'янковський М. І./. Району присудити перехідний Червоний прапор ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ з видачею другої грошової премії в розмірі 4 тисяч карбованців;

Білоцерківський Київської області /перший секретар райкому партії т. Кирик Л. М., колишній голова райвиконкому т. Найденко В. Г./. Району присудити перехідний Червоний прапор ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ з видачею третьої грошової премії в розмірі 3 тисяч карбованців.

Серед господарств:

Колгосп "Дружба" Кілійського району Одеської області, колгосп "Родина" Мар'їнського району Донецької області, колгосп "Перемога" Тростянецького району Вінницької області, колгосп "Радянська Україна" Жашківського району Черкаської області, колгосп імені Фрунзе Носівського району Чернігівської області, радгосп "Чернишевський" Роздольненського району Кримської області. Колгоспам і радгоспу присудити перехідні Червоні прапори ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ з видачею грошової премії в розмірі 2 тисяч карбованців кожному.

2. ЦК Компартії України, Рада Міністрів УРСР, Укрпрофрада і ЦК ЛКСМУ відмічають добру роботу по вирощуванню зерна кукурудзи у 1975 році, проведену працівниками сільського господарства Закарпатської області, Кіровського та Нижньогірського районів Кримської області, Кілійського та Кодимського - Одеської, Обухівського і Тетіївського - Київської, Виноградівського і Берегівського - Закарпатської, Носівського і Срібнянського - Чернігівської області.

3. Доручити вручення областям перехідних Червоних прапорів ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ:

Чернівецькій області

т. Коваленку А. Д.

Кримській області

т. Гаркуші М. А.

Вручення перехідних Червоних прапорів ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ районам і господарствам доручити першим секретарям обкомів партії та головам облвиконкомів.

4. Грошові премії, що присуджуються по підсумках соціалістичного змагання областям, районам і господарствам, розподіляються для преміювання передових колгоспників, робітників радгоспів, спеціалістів сільського господарства і науково-дослідних установ, працівників партійних, радянських, сільськогосподарських, профспілкових, комсомольських організацій, які своєю роботою сприяли виконанню зобов'язань по вирощуванню високих урожаїв зерна кукурудзи. При цьому з загальної суми грошової премії не менше 70 процентів повинно бути використано на преміювання працівників, безпосередньо зайнятих на виробництві.

ЦК Компартії України, Рада Міністрів УРСР, Укрпрофрада і ЦК ЛКСМУ вважають, що збільшення виробництва і продажу державі зерна кукурудзи є одним з важливих завдань партійних організацій, радянських і сільськогосподарських органів, керівників і спеціалістів господарств і закликають кожну ланку, бригаду, господарство, район і область ще ширше розгорнути соціалістичне змагання серед кукурудзоводів за дальше піднесення врожайності, збільшення валового збору зерна кукурудзи в першому році десятої п'ятирічки.

 

Секретар
ЦК Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Голова
Укрпрофради

В. СОЛОГУБ

Секретар
ЦК ЛКСМУ

А. КОРНІЄНКО

Інд. 22

Опрос