Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по усилению охраны водно-болотных угодий, имеющих международное значение главным образом как места поселения водоплавающих птиц

Совет Министров УССР
Постановление от 26.02.1976 № 106
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 26 лютого 1976 р. N 106

Київ

Про заходи по посиленню охорони водно-болотних угідь, які мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 листопада 1995 року N 935)

Рада Міністрів СРСР постановою від 26 грудня 1975 р. N 1046 "Про заходи по забезпеченню виконання зобов'язань Радянської Сторони, що випливають з Конвенції про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів, від 2 лютого 1971 р.":

1) Затвердила Список водно-болотних угідь, які знаходяться на території СРСР і мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів, зокрема по Українській РСР /додається/.

2) Поклала на Міністерство сільського господарства СРСР виконання обов'язків, зв'язаних з реалізацією Радянською Стороною Конвенції про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів, включаючи питання передачі в установленому порядку відповідної документації та інформації Міжнародному союзу по охороні природи і природних ресурсів.

3) Зобов'язала Міністерство сільського господарства СРСР забезпечити контроль за виконанням заходів, зв'язаних з реалізацією Радянською Стороною Конвенції про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів.

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 26 грудня 1975 р. N 1046 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству сільського господарства УРСР разом з Міністерством меліорації і водного господарства УРСР, Міністерством лісового господарства УРСР, Академією наук УРСР та іншими заінтересованими міністерствами і відомствами УРСР, Кримським, Миколаївським, Одеським, Херсонським облвиконкомами забезпечити нанесення на карту границь водно-болотних угідь Української РСР за Списком, що додається, і матеріали подати Державному комітету Ради Міністрів УРСР по охороні природи до 15 березня 1976 року.

Академії наук УРСР в цей же строк забезпечити складання описів цих угідь для подання Державному комітету Ради Міністрів УРСР по охороні природи.

Державному комітету Рада Міністрів УРСР по охороні природи узагальнити матеріали і відповідну документацію подати Міністерству сільського господарства СРСР і Раді Міністрів УРСР до 25 березня 1976 року.

2. Міністерству лісового господарства УРСР, Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, Кримському, Миколаївському, Одеському і Херсонському облвиконкомам посилити охорону водно-болотних угідь, які включені до Списку, що додається, забезпечити відновлення характерної для них флори і фауни, збереження і поліпшення гідрологічного режиму та санітарних умов місць оселення водоплавних птахів.

Заборонити проведення робіт, що можуть привести до погіршення встановленого режиму водно-болотних угідь, які включені до зазначеного Списку.

3. Державному комітету Ради Міністрів УРСР по охороні природи разом з Академією наук УРСР та іншими заінтересованими міністерствами і відомствами УРСР вивчити питання можливості розширення існуючих заповідних об'єктів на території водно-болотних угідь, включених до Списку, що додається, і не пізніше 1 листопада 1976 р. подати Раді Міністрів УРСР відповідні пропозиції.

4. Академії наук УРСР разом з науково-дослідними установами відповідних міністерств і відомств УРСР організувати починаючи з 1976 року комплексні вивчення флори і фауни водно-болотних угідь, які включені до Списку, що додається.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 

СПИСОК
водно-болотних угідь, які знаходяться на території СРСР і мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів

Українська РСР

Затока Сиваш Азовського моря, включаючи Азово-Сиваське державне заповідно-мисливське господарство /Херсонська область/.

Каркінітська затока Чорного моря, включаючи Кримське державне заповідно-мисливське господарство /Кримська область/.

Дунайські плавні, Ягорлицька і Тендрівська затоки Чорного моря, включаючи Чорноморський державний заповідник /Одеська, Херсонська і Миколаївська області/.

____________

Опрос