Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О схеме управления рыбным хозяйством Украинской ССР

Совет Министров УССР
Постановление от 26.02.1976 № 105
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 26 лютого 1976 р. N 105

Київ

Про схему управління рибним господарством Української РСР

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 19 жовтня 1991 року N 280)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити розроблену Головним управлінням рибного господарства внутрішніх водойм УРСР відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 25 грудня 1975 р. N 1047 "Про генеральну схему управління рибним господарством" схему управління рибним господарством Української РСР, яка передбачає:

по системі управління галуззю;

управління рибним господарством за триланковою системою: Міністерство рибного господарства СРСР - Головне управління рибного господарства внутрішніх водойм УРСР - виробничий комбінат, підприємство;

по основній /первинній/ ланці:

підвищення рівня концентрації виробництва і ліквідацію 46 самостійних підприємств, що входять в систему Головного управління, з включенням їх як виробничих одиниць до складу виробничих рибокомбінатів;

по центральному апарату Головного управління рибного господарства внутрішніх водойм УРСР:

удосконалення структури центрального апарату Головного управління і зміцнення функціональних відділів;

зосередження уваги центрального апарату Головного управління на вирішенні корінних питань перспективного розвитку галузі, на підвищенні економічної ефективності виробництва, удосконаленні системи планування і методів управління, проведенні єдиної технічної політики і прискоренні науково-технічного прогресу з метою більш повного задоволення потреб населення і народного господарства в продукції рибної промисловості;

створення необхідних умов для впровадження автоматизованої системи управління рибним господарством.

2. Затвердити структуру центрального апарату Головного управління рибного господарства внутрішніх водойм УРСР згідно з додатком.

Встановити штатну чисельність центрального апарату Головного управління в кількості 76 одиниць /без персоналу по охороні і обслуговуванню будинку/.

3. Взяти до відома, що постановою Ради Міністрів СРСР від 25 грудня 1975 р. N 1047 Український науково-дослідний інститут рибного господарства передано з безпосереднього підпорядкування Міністерства рибного господарства СРСР у відання Головного управління рибного господарства внутрішніх водойм УРСР.

4. Прийняти пропозицію Головного управління рибного господарства внутрішніх водойм УРСР, погоджену з Міністерством рибного господарства СРСР, про організацію з 1 квітня 1976 р. роботи Головного управління на умовах, встановлених Загальним положенням про всесоюзне і республіканське промислові об'єднання /крім пунктів 109 - 113/, затвердженим постановою Ради Міністрів СРСР від 2 березня 1973 р. N 140.

5. Головному управлінню рибного господарства внутрішніх водойм УРСР у тримісячний строк розробити і подати Раді Міністрів УРСР погоджений а Держпланом УРСР, Міністерством фінансів УРСР та Міністерством юстиції УРСР проект Положення про Головне управління рибного господарства внутрішніх водойм УРСР.

6. Головному управлінню рибного господарства внутрішніх водойм УРСР про хід виконання цієї постанови доповісти Раді Міністрів УРСР в липні 1976 року.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 

СТРУКТУРА
центрального апарату Укрголоврибгоспу

Виробничий відділ ставкового рибництва

Виробничий відділ водоймищ і риболовецьких колгоспів

Планово-економічний відділ

Відділ капітального будівництва

Технічний відділ

Фінансово-бухгалтерський відділ

Відділ організації праці і заробітної плати

Контрольно-ревізійний відділ

Відділ матеріально-технічного постачання і збуту

Відділ кадрів

Юридична група з арбітражем

Адміністративно-господарський відділ

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос