Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче аптечных управлений в подчинение исполнительных комитетов областных и Киевского городского Советов депутатов трудящихся

Совет Министров УССР
Постановление от 16.02.1976 № 94
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 16 лютого 1976 р. N 94

Київ

Про передачу аптечних управлінь у підпорядкування виконавчих комітетів обласних і Київської міської Рад депутатів трудящих

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 30 серпня 1995 року N 708)

З метою поліпшення забезпечення населення і установ охорони здоров'я медикаментами та іншими виробами медичного призначення, та кращої організації роботи аптечних управлінь, Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Передати аптечні управління відділів охорони здоров'я виконавчих комітетів обласних і Київської міської Рад депутатів трудящих з усіма підвідомчими установами, підприємствами і організаціями в безпосереднє підпорядкування цих виконкомів.

Передачу провести в установленому порядку за станом на 1 січня 1976 року.

2. Встановити, що обласні, Київське міське аптечні управління забезпечують медикаментами та іншими виробами медичного призначення розташовані на території області, м. Києва медичні та санаторно-курортні заклади, заклади відпочинку, науково-дослідні медичні та фармацевтичні установи, учбові медичні і фармацевтичні заклади незалежно від їх відомчого підпорядкування /крім військових частин Міністерства оборони СРСР і установ Міністерства шляхів/.

3. Встановити, що Головне аптечне управління Міністерства охорони здоров'я УРСР здійснює щодо обласних, Київського міського аптечних управлінь такі функції:

- організація медикаментозної допомоги населенню, методичне керівництво і контроль за фармацевтичною діяльністю, постачанням і торгівлею медикаментами та іншими виробами медичного призначення, плануванням господарсько-фінансової діяльності та за бухгалтерським обліком;

- постачання медикаментами та іншими виробами медичного призначення.

4. Доручити Міністерству охорони здоров'я УРСР розробити і затвердити Типове положення про обласне аптечне управління.

5. Визнати такою, що втратила силу, постанову Ради Міністрів УРСР від 27 липня 1960 р. N 1213 "Про передачу обласних аптекоуправлінь у підпорядкування відділів охорони здоров'я облвиконкомів".

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

Опрос