Идет загрузка документа (59 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неотложных мерах по водообеспечению Донбасса

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 16.02.1976 № 86
редакция действует с 12.10.1976

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 16 лютого 1976 р. N 86

Київ

Про невідкладні заходи по водозабезпеченню Донбасу

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Центрального Комітету Компартії України і
 Ради Міністрів Української РСР
 від 12 жовтня 1976 року N 488

Рада Міністрів Союзу РСР постановою від 20 січня 1976 р. N 45 "Про невідкладні заходи по водозабезпеченню Донбасу" прийняла пропозицію Ради Міністрів УРСР, погоджену з Держпланом СРСР, про:

введення в дію за тимчасовою схемою в III кварталі 1976 р. першої черги каналу Дніпро-Донбас для подачі води в ріку Сіверський Донець в обсязі 20 куб. метрів на секунду;

початок в 1976 році підготовчих робіт по будівництву другої черги каналу Дніпро-Донбас, з введенням в дію в 1980 році однієї нитки металевого трубопроводу з подачею 8 куб. метрів води на секунду;

введення в дію в 1976 році реконструйованого каналу Сіверський Донець - Донбас з подачею в цьому році до 40 куб. метрів і в 1977 році до 43 куб. метрів води на секунду;

будівництво в 1977 - 1980 роках першочергових водогосподарських об'єктів, зв'язаних з використанням води, що подаватиметься по каналу Дніпро-Донбас.

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 20 січня 1976 р. N 45 Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Міністерству меліорації і водного господарства УРСР і управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" забезпечити:

- абзац другий пункту 1 втратив чинність

(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії
 України і Ради Міністрів Української РСР від 12.10.76 р. N 488)

- будівництво в 1976 - 1980 роках другої черги каналу Дніпро-Донбас, з введенням в дію однієї нитки металевого трубопроводу з подачею 8 куб. метрів води на секунду.

Міністерству меліорації і водного господарства УРСР забезпечити в 1976 році виконання по договору субпідряду з управлінням будівництва "Дніпроканалбуд" додаткових робіт на будівництві каналу Дніпро-Донбас обсягом 2 млн. карбованців.

2. Міністерству чорної металургії УРСР і Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР забезпечити реконструкцію і введення в дію каналу Сіверський Донець - Донбас з подачею в цьому році до 40 куб. метрів і в 1977 році до 43 куб. метрів води на секунду.

3. Держплану УРСР і Міністерству меліорації і водного господарства УРСР разом з відповідними міністерствами і відомствами УРСР, підприємствами союзного підпорядкування і проектними організаціями уточнити перелік першочергових водогосподарських об'єктів, зв'язаних з використанням води з каналу Дніпро-Донбас, строки їх будівництва, визначити обсяг дольової участі міністерств і відомств СРСР у фінансуванні будівництва цих об'єктів на основі технічних проектів пропорціонально обсягу води, що споживається підприємствами і організаціями вказаних міністерств і відомств СРСР, і до 15 квітня 1976 р. підготувати пропозиції Раді Міністрів УРСР для подання їх Держплану СРСР.

4. Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, інституту "Укргідропроект" і управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" розробити пусковий комплекс першої черги каналу Дніпро-Донбас за тимчасовою схемою і подати його на погодження Раді Міністрів УРСР до 20 лютого 1976 р. Забезпечити до 1 березня 1976 р. видачу невистачаючої документації по другій черзі каналу Дніпро-Донбас на план робіт 1976 року.

5. Міністерству меліорації і водного господарства УРСР і інституту "Укргідропроект" у зв'язку з виконанням робіт на каналі Дніпро-Донбас за тимчасовою схемою скоригувати та подати Міністерству меліорації і водного господарства СРСР в строк до 15 березня 1977 р. для перезатвердження зведений кошторисно-фінансовий розрахунок на будівництво першої черги каналу Дніпро-Донбас.

6. Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, управлінню будівництва "Дніпроканалбуд", Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству промислового будівництва УРСР, Міністерству сільського будівництва УРСР, Міністерству будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР, Міністерству зв'язку УРСР, трестам "Мостобуд N 1", "Південтрансбуд", "Донбастрансбуд" та управлінню "Київметробуд" забезпечити в 1976 році виконання робіт на будівництві каналу Дніпро-Донбас в обсягах згідно з додатком N 1.

В двотижневий строк розробити і затвердити розгорнуті організаційно-технічні заходи по виконанню планових завдань 1976 року.

7. Доручити виконання будівельно-монтажних робіт в обсягах і строки, що забезпечують введення в дію каналу Дніпро-Донбас за тимчасовою схемою:

- по насосній станції N 3, з монтажем 2 насосів ОПГ-220 - Міністерству меліорації і водного господарства УРСР;

- по насосній станції N 7, з монтажем 2 насосів ОПГ-220 - Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР;

- по насосній станції N 11, з монтажем 2 насосів ОПГ-220 - Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР обсягом 2 млн. карбованців будівельно-монтажних робіт по субпідряду з управлінням будівництва "Дніпроканалбуд".

Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР виконати по вказаних насосних станціях монтаж металоконструкцій, електротехнічного і технологічного устаткування.

Управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" в декадний строк передати вказаним міністерствам УРСР проектно-кошторисну документацію, забезпечити будівництво насосних станцій NN 3, 7, 11 матеріалами, товарним бетоном, а також виконання робіт по водопониженню.

8. Управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" в декадний строк виконати роботи по монтажу 3 насосів ОК-2-110 на каналі Дніпро-Донбас для проведення їх випробувань.

Міністерству меліорації і водного господарства УРСР за участю інституту "Укргідропроект", виробничого об'єднання "Уралгідромаш" забезпечити випробування цих насосів і в строк до 20 березня 1976 р. подати Держплану СРСР на затвердження графік виготовлення і поставки інших 9 насосів ОК-2-110.

9. Новокраматорському машинобудівному заводу забезпечити виготовлення і поставку управлінню "Дніпроканалбуд" 2 крокуючих екскаваторів ЭШ-5/45, з них один екскаватор поставити в лютому, а другий в квітні 1976 року.

Управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" забезпечити в двомісячний строк після одержання монтаж та введення в дію вказаних екскаваторів.

10. Держплану УРСР виділити управлінню "Дніпроканалбуд" в 1976 році кам'яно-щебеневу продукцію в обсягах і в строки згідно з додатком N 2.

Донецькій, Південній і Придніпровській залізницям та Головрічфлоту УРСР забезпечити в 1976 році за заявками управління будівництва "Дніпроканалбуд" та інших будівельних організацій безперебійне перевезення місцевих будівельних матеріалів на будівництво каналу Дніпро-Донбас.

11. Міністерству підприємств важкої індустрії УРСР, Головрічфлоту УРСР, Просянському каоліновому комбінату поставити в 1976 році управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" відповідно 50, 116 і 20 тис. куб. метрів піску.

12. Дозволити Міністерству меліорації і водного господарства УРСР збільшити чисельність адміністративно-управлінського персоналу дирекції будівництва каналу Дніпро-Донбас на 10 одиниць, в межах ліміту граничних асигнувань, виділених Міністерству на 1976 рік.

13. Міністерству меліорації і водного господарства УРСР:

організувати в першому півріччі 1976 р. службу експлуатації каналу Дніпро-Донбас і об'єктів, зв'язаних з подачею води по каналу;

забезпечити в 1976 році реалізацію передбаченого постановою Ради Міністрів СРСР від 20 січня 1976 р. N 45 для каналу Дніпро-Донбас устаткування.

Головпостачу УРСР подати Міністерству меліорації і водного господарства УРСР допомогу в реалізації вказаного устаткування і в комплектуванні устаткуванням, кабельно-провідниковою продукцією та матеріалами об'єктів пускового комплексу каналу Дніпро-Донбас.

14. Держплану УРСР забезпечити виділення управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" в 1976 році лімітів кооперованих поставок на 10 тис. куб. метрів збірних залізобетонних конструкцій.

15. Управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" та інституту "Укргідропроект" подати до 25 лютого 1976 р. Держплану СРСР і Міністерству енергетики і електрифікації СРСР розрахунки додаткової потреби на 1976 рік в металопрокаті і трубах великого діаметра за уточненими фізичними обсягами робіт.

16. Пункт 16 втратив чинність

(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії
 України і Ради Міністрів Української РСР від 12.10.76 р. N 488)

17. Тресту "Мостобуд N 1" забезпечити введення в дію в III кварталі 1976 р. залізничних мостів на 93 км і 169 км каналу, автомобільних мостів на 57 км, 80 км, 113 км, 138 км, 148 км каналу, а також виконати роботи по будівництву опорних конструкцій на автомобільних мостах на 222 км, 234 км, 241 км, 261 км каналу та акведуках без влаштування лотків.

18. Міністерству автомобільного транспорту УРСР виконати в 1976 році:

- перевезення автотранспортом загального користування будівельних вантажів для управління будівництва "Дніпроканалбуд" за рахунок лімітів Міністерства енергетики і електрифікації СРСР в обсязі 3,0 млн. тонн; для Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР - 0,5 млн. тонн, Міністерства будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР - 2,4 млн. тонн, Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР - 0,5 млн. тонн і управління "Київметробуд" - 0,3 млн. тонн в рахунок їх лімітів;

- за заявками управління будівництва "Дніпроканалбуд" своєчасне щодобове перевезення робітників на будівельні майданчики і об'єкти каналу Дніпро-Донбас.

19. Держплану УРСР, Міністерству внутрішніх справ УРСР вирішити питання про направлення в 1976 році управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" 1500 робітників спецконтингенту, в тому числі в I кварталі - 150 чоловік. Управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" забезпечити прийняття та розміщення згаданої кількості спецконтингенту у відповідності з встановленими нормами.

20. Укрсільгосптехніці і Головпостачу УРСР забезпечити в 1976 році першочергову поставку відповідно на 500 і 170 тис. карбованців управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" і дирекції будівництва каналу Дніпро-Донбас запасних частин, вузлів і агрегатів до автомобілів, тракторів і будівельних механізмів, а також подати допомогу в створенні на будівництві каналу Дніпро-Донбас необхідного оборотного фонду автотракторних вузлів і агрегатів.

21. Міністерству енергетики і електрифікації УРСР, Міністерству торгівлі УРСР, Дніпропетровському, Донецькому і Харківському облвиконкомам забезпечити безперебійне постачання управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" продовольчих і промислових товарів, взяти під постійний контроль організацію громадського харчування на трасі каналу.

22. Міністерству торгівлі УРСР виділити управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" в 1976 році для продажу кращим робітникам та інженерно-технічним працівникам будівельних організацій, які споруджують канал Дніпро-Донбас, 200 легкових автомобілів "Жигули" і "Москвич", 200 мотоциклів "Днепр" і "Урал", 10 тис. кв. метрів килимових виробів і 300 штук побутових холодильників.

23. Довести до відома міністерств і відомств УРСР, Ворошловградського, Дніпропетровського, Донецького і Харківського облвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 20 січня 1976 р. N 45:

1) Доручила Держплану СРСР передбачати в проектах річних планів на 1977 - 1980 роки виділення Раді Міністрів Української РСР по галузі "Водне господарство" капітальних вкладень на будівництво другої черги каналу Дніпро-Донбас, а також виділення необхідного устаткування для будівництва вказаних об'єктів.

2) Зобов'язала Міністерство енергетики і електрифікації СРСР для забезпечення введення в дію за тимчасовою схемою в III кварталі 1976 р. першої черги каналу Дніпро-Донбас виділити на 1976 рік управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" будівельні механізми, матеріали, автомобільний транспорт і устаткування згідно з додатком N 3.

Держпостачу СРСР запропоновано забезпечити поставку в першому півріччі 1976 р. 80 процентів матеріально-технічних ресурсів, зазначених у додатку N 3, в межах фондів Міністерства енергетики і електрифікації СРСР.

3) Зобов'язала:

а) Міністерство хімічного і нафтового машинобудування забезпечити в 1976 році виготовлення і поставку в розпорядження Ради Міністрів Української РСР для будівництва каналу Дніпро-Донбас 12 капсульних експериментальних насосів ОК-2-110;

б) Міністерство енергетики і електрифікації СРСР виготовити в рахунок плану виробництва на 1976 рік і поставити в I кварталі 1976 р. для будівництва каналу Дніпро-Донбас 3 земснаряди 350 - 50 л;

в) Міністерство енергетики і електрифікації СРСР, Міністерство хімічного і нафтового машинобудування, Міністерство електротехнічної промисловості і Міністерство монтажних і спеціальних будівельних робіт СРСР забезпечити виготовлення і поставку в першому півріччі 1976 р. в розпорядження Ради Міністрів Української РСР для будівництва першої черги каналу Дніпро-Донбас і в 1976 році Міністерству чорної металургії СРСР для реконструкції каналу Сіверський Донець-Донбас устаткування згідно з додатком N 4.

4) Запропонувала Держбанку СРСР фінансувати в 1976 році додаткові проектні і будівельні роботи і витрати, зв'язані з пуском в 1976 році першої черги каналу Дніпро-Донбас за тимчасовою схемою, в межах загальної кошторисної вартості будівництва каналу. Зазначені будівельні роботи виконувати по робочих кресленнях та кошторисах до них.

5) Дозволила управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" Міністерства енергетики і електрифікації СРСР та іншим будівельно-монтажним і спеціалізованим організаціям, що здійснюють будівництво каналу Дніпро-Донбас, виплачувати в 1976 році кваліфікованим робітникам третього розряду і вище, лінійним інженерно-технічним працівникам, відрядженим безпосередньо на будівництво цього каналу, 50-процентну надбавку замість добових в порядку, передбаченому постановою Ради Міністрів СРСР від 20 квітня 1959 р. N 423.

6) Для забезпечення виконання завдань по введенню в дію каналу Дніпро-Донбас дозволила Міністерству меліорації і водного господарства СРСР витратити за рахунок кошторису на будівництво першої черги цього каналу в 1976 році до 300 тис. карбованців на преміювання робітників та інженерно-технічних працівників будівельно-монтажних організацій цього Міністерства і інших міністерств, зайнятих на будівництві вказаного каналу /включаючи працівників дирекції будованого каналу Дніпро-Донбас/, з розподілом цієї суми премії пропорціонально обсягам виконуваних робіт. Виплату премії провадити понад розміри премій, передбачених діючими положеннями про преміювання за введення в дію об'єктів виробничого призначення.

7) Запропонувала Держплану СРСР затвердити розміри дольової участі міністерств і відомств СРСР у фінансуванні будівництва першочергових водогосподарських об'єктів, зв'язаних з використанням води, що подаватиметься по каналу Дніпро-Донбас, і при розробці проектів річних планів починаючи з плану на 1977 рік передбачати передачу міністерствами і відомствами СРСР в централізованому порядку Раді Міністрів Української РСР для галузі "Водне господарство" відповідних капітальних вкладень /з планами підрядних будівельно-монтажних робіт/ для здійснення будівництва вказаних водогосподарських об'єктів.

24. Держплану УРСР, Міністерству меліорації і водного господарства УРСР і управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" щомісяця до 10 числа доповідати ЦК Компартії України і Раді Міністрів УРСР про хід виконання завдань, встановлених цією постановою.

25. Дніпропетровському, Харківському і Донецькому обласним комітетам Компартії України посилити організаторську і політичну роботу в колективах будівельників, спрямувавши її на забезпечення виконання встановлених завдань по своєчасній подачі води Донбасу.

26. Редакціям республіканських газет, Державному комітету Ради Міністрів УРСР по телебаченню і радіомовленню систематично висвітлювати хід будівництва каналу Дніпро-Донбас.

* * *

Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР висловлюють впевненість у тому, що міністерства, відомства, партійні, радянські, профспілкові і комсомольські організації на основі широкого розгортання соціалістичного змагання забезпечать виконання встановлених на 1976 рік завдань по будівництву каналу Дніпро-Донбас.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 24

 

РОЗПОДІЛ ОБСЯГІВ
будівельно-монтажних робіт між виконавцями на будівництві каналу Дніпро-Донбас в 1976 році

/тис. крб./

 

Всього на 1976 р.

в тому числі по кварталах:

I

II

III

IV

Всього по каналу Дніпро-Донбас

94231

12882

25675

29113

26561

в тому числі:

 

 

 

 

 

Управління будівництва "Дніпроканалбуд" та інші організації Міненерго СРСР

60898

8686

16928

17848

17436

Мінводгосп УРСР

5500

470

1370

2150

1510

Мінмонтажспецбуд УРСР

5502

590

1472

1840

1600

Мінважбуд УРСР

3261х/

311

950

1000

1000

Мінпромбуд УРСР

2000

400

500

700

400

Мінзв'язку УРСР

530

80

150

200

100

Міншляхбуд УРСР

6540

830

1620

2120

1970

Мінсільбуд УРСР

4000

400

1200

1400

1000

Управління "Київметробуд"

3050

675

725

875

775

Трест "Мостобуд N 1"

2500

400

650

750

700

Трест "Південтрансбуд"

250

40

60

80

70

Трест "Донбастрансбуд"

200

-

50

150

-

____________
х/ Без врахування додаткових обсягів робіт по насосній станції N 11.

 

ЗАВДАННЯ
на перевезення кам'яно-щебеневої продукції на будівництво каналу Дніпро-Донбас в 1976 році

/тис. куб. м/

 

Місце призначення, підприємство, яке поставляє продукцію

Обсяги перевезень

Всього в 1976 р.

в тому числі по кварталах:

I

II

III

IV

1

2

3

4

5

6

7

Придніпровська залізниця

I Щебінь

 

 

 

 

 

ст. Бузівка - всього

312

48

96

86,5

81,5

з них:

 

 

 

 

 

Запорізьке кар'єроуправління Міненерго СРСР

15

15

-

-

-

Світловодське кар'єроуправління Міненерго СРСР

17

8

6

1,5

1,5

Виробниче об'єднання "Запоріжнерудпром" Мінбудматеріалів УРСР

40

-

15

10

15

Новомиколаївське кар'єроуправління Мінбудматеріалів УРСР

200

25

65

65

45

Любимівський кар'єр Міненерго СРСР

40

-

10

10

10

ст. Перещепине - всього

388

75

107

103

103

з них:

 

 

 

 

 

Запорізьке кар'єроуправління Міненерго СРСР

115

30

20

30

35

Світловодське кар'єроуправління Міненерго СРСР

28

10

12

3

3

Виробниче об'єднання "Запоріжнерудпром" Мінбудматеріалів УРСР

40

-

15

10

15

Новомиколаївське кар'єроуправління Мінбудматеріалів УРСР

150

20

45

45

40

Комсомольське рудоуправління Мінчормету УРСР

55

15

15

15

10

Донецька залізниця

ст. Добропілля - всього

120

15

40

35

30

з них:

 

 

 

 

 

Запорізьке кар'єроуправління Міненерго СРСР

5

-

5

-

-

Комсомольське рудоуправління Мінчормету УРСР

100

15

30

30

25

Трест "Донецькнерудпром" Мінбудматеріалів УРСР

15

-

5

5

5

Південна залізниця

ст. Краснопавлівка - всього

297

59

104

72

62

з них:

 

 

 

 

 

Виробниче об'єднання "Запоріжнерудпром" Мінбудматеріалів УРСР

15

-

8

5

2

Світловодське кар'єроуправління Міненерго СРСР

36

8

20

4

4

Репнянівське кар'єроуправління Міненерго СРСР

116

26

36

23

31

Комсомольське рудоуправління Мінчормету УРСР

130

25

40

40

25

ст. Орелька - всього

139

26

45

38

30

з них:

 

 

 

 

 

Світловодське кар'єроуправління Міненерго СРСР

19

6

10

3

-

Репнянівське кар'єроуправління Міненерго СРСР

45

5

15

15

10

Комсомольське рудоуправління Мінчормету УРСР

75

15

20

20

20

Головрічфлот УРСР

Причал "Орлик" - всього

65

-

20

45

-

з них:

 

 

 

 

 

Любимівський кар'єр Міненерго СРСР

40

-

20

20

-

Верхньодніпровське кар'єроуправління Мінбудматеріалів УРСР

25

-

-

25

-

Причал "Романьків" - всього

40

-

20

20

-

з них:

 

 

 

 

 

Запорізьке кар'єроуправління Міненерго СРСР

40

-

20

20

-

Управління будівництва "Дніпроканалбуд" /власним транспортом/

Орликівський кар'єр Міншляхбуду УРСР

50

20

20

10

-

Всього щебеню:

 

1411

243

452

409,5

306,5

 

II. Камінь 

 

 

 

 

 

Південна залізниця

ст. Краснопавлівка - всього

25

2

8

6

9

з них:

 

 

 

 

 

Світловодське кар'єроуправління Міненерго СРСР

25

2

8

6

 

ст. Орелька - всього

5

-

2

2

1

з них:

 

 

 

 

 

Світловодське кар'єроуправління Міненерго СРСР

5

-

2

2

1

Придніпровська залізниця

ст. Перещепине - всього

13

3

4

4

2

з них

 

 

 

 

 

Запорізьке кар'єроуправління Міненерго СРСР

13

3

4

4

2

ст. Бузівка - всього

12

4

5

3

-

з них

 

 

 

 

 

Запорізьке кар'єроуправління Міненерго СРСР

12

4

5

3

-

Донецька залізниця
 
 

ст. Добропілля - всього

1,5

-

0,3

0,8

0,4

з них

 

 

 

 

 

Монахівське кар'єроуправління Мінбудматеріалів УРСР

1,5

-

0,3

0,8

0,4

Всього каменю:

56,5

9

19,3

15,8

12,4

 

ВІДОМІСТЬ
будівельних механізмів, матеріалів автомобільного транспорту і устаткування, які виділяються Міненерго СРСР управлінню будівництва "Дніпроканалбуд" в 1976 році

 

Одиниця виміру

Кількість

Екскаватори одноковшові

куб. м

37,6

в тому числі:

 

 

Э-1252

штук

13

Э-1001 ІД

- " -

4

Э-2503

- " -

2

"Сатур" 

- " - 

Э-652

- " -

1

Э-302Б

- " -

1

ЭО-2621

- " -

1

Бульдозери

- " -

122

в тому числі:

 

 

імпортні потужністю 300 к. с.

- " -

15

Т-180

- " -

8

Т-100

- " -

45

Крани гусеничні вантажопідйомністю 25 - 50 т

- " -

2

Крани автомобільні вантажопідйомністю 10 - 16 т

- " -

3

Крани залізничні вантажопідйомністю 16 т

- " -

1

Крани баштові вантажопідйомністю 25 т

- " -

2

Трактори-навантажувачі Т-157

- " -

2

Вантажні автомобілі

тонн

500

Профільна кулачкова гума

- " -

80

Труби нафтопровідні безшовні

- " -

583

Труби нафтопровідні електрозварні /діаметром понад 480 мм/

- " -

1114

Прокат чорних металів

тис. тонн

22,5

Труби катані

тонн

1200

Труби обсадні

- " -

420

Цемент

тис. тонн

132

Нафтобітум

- " -

18

 

ЗАВДАННЯ
по виготовленню і поставці устаткування в 1976 році в розпорядження Ради Міністрів Української РСР для будівництва каналу Дніпро-Донбас і Міністерству чорної металургії СРСР для реконструкції каналу Сіверський Донець - Донбас

 

Одиниця виміру

Кількість

Міністерство-
виготовлювач

Канал Дніпро-Донбас /I черга/

Насоси осьові горизонтальні ОПГ-220 з електродвигуном ДСГ-260/54-28

штук

12

Мінхіммаш

Насос осьовий вертикальний ОП-10-185 з електродвигуном ВДС-325/44-18

- " -

1

- " -

Електродвигуни ВДС-325/44-18 до насосів вертикальних ОП-10-185

- " -

2

Мінелектротехпром

Засувки зварні діаметром 1200 мм

- " -

28

Мінхіммаш

діаметром 1400 мм

- " -

21

- " -

Крани козлові вантажопідйомністю 2 х 10, прогін 4,5 м

- " -

6

Міненерго СРСР

Гідромеханічне устаткування

тонн

2300

- " -

Трансформатори
ТДНТ-63000/154/35/10

штук
тис. ква

  2  
126

Мінелектротехпром

Трансформатор ТДНТ-63000/110/35/6

- " -

  1  
63

- " -

Трансформатор ТДНТ-10000/35/6

- " -

  5  
50

- " -

Короткозамикачі напругою 35 кв трьохфазові

штук

11

- " -

Комплектні розподільні пристрої КРУ-2-107 на 28 ячейок з масляними вимикачами ВМП

- " -

1

- " -

Комплектні розподільні пристрої КСО-272 на 15 ячейок з вимикачами ВМГП-10-630

штук

10

Міненерго СРСР

Роз'єднувачі напругою 35 кВ трьохфазові

- " -

11

Мінелектротехпром

Панелі релейного захисту і сигналізації

- " -

42

- " -

Шафи управління і автоматики

- " -

311

Мінмонтажспецбуд СРСР

Реконструкція каналу Сіверський Донець - Донбас

Насоси відцентрові вертикальні 52 В-11 з електродвигуном ВДСО-325/69-16

- " -

3

Мінхіммаш

Електродвигун ВДСО-325/69-16 до насоса 52 В-11

- " -

1

Мінелектротехпром

Електродвигун ВДСО-325/49-16 до насоса 52 В-17

- " -

1

- " -

Засувки сталеві діаметром 200 - 500 мм

- " -

28

- " -

Засувки сталеві діаметром 600 мм і вище

- " -

107

- " -

Засувки чавунні діаметром 500 - 900 мм

- " -

156

- " -

Засувки чавунні діаметром 1000 мм і вище

- " -

113

- " -

Дискові затвори 32/С/908/Р діаметром 1600 мм

- " -

14

- " -

Дискові затвори 32/С/908/Р діаметром 1000 мм

- " -

8

- " -

____________

Опрос