Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О сводном тематическом плане проведения республиканских научных и научно-технических совещаний, конференций, съездов и семинаров на 1976 год

Совет Министров УССР
Постановление от 24.12.1975 № 549

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 24 грудня 1975 р. N 549

Київ

Про зведений тематичний план проведення республіканських наукових і науково-технічних нарад, конференцій, з'їздів і семінарів на 1976 рік

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити розроблений Держпланом УРСР на підставі пропозицій міністерств, відомств УРСР і науково-технічних товариств зведений тематичний план проведення республіканських наукових і науково-технічних нарад, конференцій, з'їздів і семінарів на 1976 рік /додається*/.

____________
* Не наводиться.

Держплану УРСР, Академії наук УРСР, міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам забезпечити суворе додержання зазначеного плану, високий науково-технічний рівень намічених заходів, максимальне скорочення витрат на їх проведення, своєчасне доведення до підприємств, організацій, установ рішень і рекомендацій, що приймаються, та підвищити ефективність їх використання в народному господарстві.

2. Академії наук УРСР, міністерствам і відомствам УРСР до 1 квітня 1976 р. подати Держплану УРСР інформацію про використання рекомендацій, прийнятих на проведених у 1975 році республіканських наукових і науково-технічних нарадах, конференціях, з'їздах і семінарах, та про ефективність їх впровадження.

Держплану УРСР узагальнити вказані матеріали і подати їх Раді Міністрів УРСР у травні 1976 року.

3. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкому передбачити виділення приміщень і місць у готелях за заявками міністерств і відомств УРСР згідно з тематичним планом, затвердженим цією постановою.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 25

Опрос