Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О строительстве экспериментальной средней общеобразовательной школы

Совет Министров УССР
Постановление от 17.10.1975 № 477

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 17 жовтня 1975 р. N 477

Київ

Про будівництво експериментальної середньої загальноосвітньої школи

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 1 серпня 1974 р. N 611 "Про організацію експериментальних середніх загальноосвітніх шкіл" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству освіти УРСР і виконкому Кіровоградської обласної Ради депутатів трудящих забезпечити в 1976 - 1978 роках будівництво в селищі міського типу Павлиш Кіровоградської області комплексу будинків експериментальної середньої загальноосвітньої школи на 1128 учнівських місць з приміщеннями навчального і культурно-побутового призначення, навчально-виробничим комплексом, спортивним комплексом, а також з господарською зоною і зоною відпочинку.

Покласти функції замовника на Кіровоградський облвиконком.

Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР здійснити будівництво комплексу будинків експериментальної середньої загальноосвітньої школи.

2. Держбуду УРСР забезпечити розробку в 1976 році індивідуального проекту комплексу будинків експериментальної школи.

3. Держплану УРСР передбачати в проектах планів на 1976 - 1978 роки капітальні вкладення на будівництво комплексу будинків вказаної школи.

4. Міністерству лісової і деревообробної промисловості УРСР забезпечити розробку та виготовлення нестандартних меблів для експериментальної школи.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР

Г. ЯРЕМЧУК

Інд. 28

Опрос