Идет загрузка документа (15 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по строительству первой очереди Оскольского электрометаллургического комбината

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 14.10.1975 № 472
редакция действует с 19.10.1991

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 14 жовтня 1975 р. N 472

Київ

Про заходи по будівництву першої черги Оскольського електрометалургійного комбінату

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 19 жовтня 1991 року N 280

Центральний Комітет КПРС і Рада Міністрів СРСР постановою від 22 вересня 1975 р. N 821 "Про заходи по будівництву першої черги Оскольського електрометалургійного комбінату":

відмітили, що спорудження Оскольського електрометалургійного комбінату на основі покладів залізної руди Курської магнітної аномалії з застосуванням на ньому найновійшої технології - прямого відновлення заліза має важливе значення для підвищення технічного рівня в чорній металургії, більш повного задоволення потреб народного господарства у високоякісній металопродукції;

звернули увагу керівників міністерств і відомств на необхідність зразкової організації спорудження комбінату, забезпечення ефективного використання капітальних вкладень, високої якості будівництва всіх об'єктів, що входять в комплекс цього підприємства;

висловили впевненість в тому, що партійні, радянські органи, міністерства і відомства, всі працівники підприємств і організацій, які беруть участь у будівництві Оскольського електрометалургійного комбінату, докладуть всіх зусиль до виконання зазначеної постанови і забезпечать введення в дію у встановлені строки першого підприємства по виробництву високоякісного металу на основі технології прямого відновлення заліза з руд Курської магнітної аномалії.

На виконання вказаної постанови Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР забезпечити в 1975 - 1980 роках будівництво електросталеплавильного цеху N 2 і жилих будинків загальною площею 25 тис. кв. метрів на рік з об'єктами комунального господарства до них в м. Старий Оскол Бєлгородської області, а також забезпечувати щорічно в 1976 - 1980 роках виготовлення і поставку комбінату "Електрометалургбуд" деталей великопанельних і великоблочних будинків для будівництва в м. Старий Оскол жилих будинків загальною площею 20 тис. кв. метрів з підприємств Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР.

Покласти виконання робіт по будівництву:

електросталеплавильного цеху N 2 Оскольського електрометалургійного комбінату на комбінат "Запоріжбуд" Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР з залученням будівельних організацій інших комбінатів Міністерства, незалежно від їх територіального розміщення;

об'єктів житлового і комунального призначення Оскольського електрометалургійного комбінату - на комбінати "Кривбасбуд" та "Ворошиловградхімбуд" Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР.

2. Держплану УРСР, Державному комітету Ради Міністрів УРСР по використанню трудових ресурсів передбачити в плані організованого набору робітників на 1976 рік направлення на будівництво першої черги Оскольського електрометалургійного комбінату:

комбінату "Електрометалургбуд" Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії СРСР - 1700 чоловік;

будівельно-монтажним організаціям Міністерства транспортного будівництва - 300 чоловік.

3. Держплану УРСР, Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР забезпечити в 1976 - 1980 роках поставку 300 тис. куб. метрів фракціонованого гранітного щебеню на рік комбінату "Електрометалургбуд" Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії СРСР для будівництва першої черги Оскольського електрометалургійного комбінату.

4. Дозволити, як виняток, Держбуду УРСР до затвердження проекту першої черги Оскольського електрометалургійного комбінату розробити і видати робочі креслення прив'язки жилих будинків до будівельних майданчиків у мікрорайонах NN 2 і 3 району Гумни м. Старий Оскол в комплексі з інженерними комунікаціями, об'єктами комунального господарства і культурно-побутового призначення.

Фінансування розробки вказаної проектно-кошторисної документації здійснити за рахунок асигнувань, які виділяються на цю мету міністерствам - замовникам проектно-кошторисної документації.

Постановою ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 22 вересня 1975 р. N 821 дозволено Будбанку СРСР фінансувати в 1975 - 1976 роках, як виняток, до затвердження проекту першої черги комбінату будівництво вказаних об'єктів по кошторисах, складених за робочими кресленнями на окремі об'єкти або їх частини, в межах капітальних вкладень, передбачених у річних титульних списках на будівництво вказаних об'єктів.

5. Взяти до відома, що ЦК КПРС і Рада Міністрів СРСР постановою від 22 вересня 1975 р. N 821:

1) Встановили завдання міністерствам і відомствам на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво об'єктів першої черги Оскольського електрометалургійного комбінату згідно з додатком.

2) Дозволили будівельно-монтажним і спеціалізованим організаціям, зайнятим на будівництві Оскольського електрометалургійного комбінату, виплачувати в 1976 - 1977 роках робітникам третього розряду і вище, керівним та інженерно-технічним працівникам, які відряджаються на будівництво цього комбінату, 50-процентну надбавку взамін добових в порядку, передбаченому постановою Ради Міністрів СРСР від 20 квітня 1959 р. N 423 /розпорядження Ради Міністрів УРСР від 6 травня 1959 р. N 565/, незалежно від строків перебування у відрядженні.

Міністерству чорної металургії СРСР запропоновано компенсувати будівельним організаціям затрати, зв'язані з відрядженням вказаних працівників, в сумах за погодженням і передбачити ці затрати у зведеному кошторисі до проекту на будівництво першої черги Оскольського електрометалургійного комбінату.

3) Зобов'язали:

абзац другий підпункту 3 пункту 5 втратив чинність

(згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 19.10.91 р. N 280)

виконкоми місцевих Рад депутатів трудящих бронювати за працівниками дирекції Оскольського електрометалургійного комбінату, що будується, і працівниками проектних і будівельно-монтажних організацій, які направляються на будівництво цього комбінату, жилу площу за місцем постійного проживання /незалежно від відомчої належності жилої площі/ на весь період їх роботи на будівництві вказаного комбінату.

4) Зобов'язали Міністерство чорної металургії СРСР і Міністерство будівництва підприємств важкої індустрії СРСР відшкодовувати в 1975 - 1976 роках підрядним організаціям не враховані в кошторисах і одиничних розцінках додаткові затрати, зв'язані з перевезенням в район м. Старий Оскол з інших районів країни деталей великопанельних жилих будинків, а також збірного залізобетону для промислових і транспортних об'єктів, в обсягах, погоджених з замовником, за рахунок асигнувань, що виділяються на будівництво Оскольського електрометалургійного комбінату, без включення цих витрат в обсяг виконаних будівельно-монтажних робіт, нарахування накладних видатків і планових нагромаджень.

5) Дозволили Міністерству чорної металургії СРСР, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії СРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт СРСР та іншим міністерствам і відомствам, що здійснюють будівництво першої черги Оскольського електрометалургійного комбінату, виробничої бази, жилих будинків, об'єктів комунального господарства, культурно-побутового призначення, освіти і охорони здоров'я, витратити в 1976 - 1980 роках на преміювання робітників та інженерно-технічних працівників будівельно-монтажних, комплектуючих, постачальних і проектних організацій /включаючи працівників дирекції Оскольського електрометалургійного комбінату, що будується/ до 1 млн. карбованців, з розподілом цієї суми премії пропорціонально обсягам виконуваних робіт. Виплату премій провадити понад розміри премій, передбачених діючими положеннями про преміювання за введення в дію об'єктів виробничого призначення.

Міністерству чорної металургії СРСР запропоновано включити витрати, зв'язані з виплатою вказаних премій, у зведений кошторис до проекту на будівництво комбінату.

6. Доручити обласним комітетам Компартії України, партійним комітетам підприємств і організацій, зв'язаних з будівництвом Оскольського електрометалургійного комбінату:

встановити суворий контроль за виконанням передбачених цією постановою завдань по проектуванню, будівництву і введенню в дію об'єктів комбінату у встановлені строки;

здійснити заходи по мобілізації виробничих колективів на успішне виконання поставлених перед ними завдань, посилити вимогливість до господарських керівників в справі створення необхідних виробничих і побутових умов для будівельників і монтажників, зайнятих на спорудженні комбінату.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 24

 

ЗАВДАННЯ
міністерствам і відомствам на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво об'єктів першої черги Оскольського електрометалургійного комбінату

Найменування міністерств і відомств, які розробляють документацію

Проектно-кошторисна документація, що підлягає розробці

Строк закінчення розробки проектно-кошторисної документації

Обсяг будівельно-монтажних робіт на який розробляється в 1975 - 1979 роках проектно-кошторисна документація
/в млн. карбованців/

в тому числі:

1975 рік

1976 рік

1977 рік

1978 рік

1979 рік

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Держбуд СРСР
/Водоканалпроект,
м. Харків/

Робочі креслення позаплощадкових мереж водопостачання і каналізації об'єктів Оскольського електрометалургійного комбінату, включаючи системи виробничого та питного водопостачання, зливової каналізації і очисних споруд

серпень 1977 р.

8

3

4

1

-

-

Мінзв'язку СРСР
/Діпрозв'язок 3,
м. Київ/

Робочі креслення зовнішнього зв'язку об'єктів комплексу Оскольського електрометалургійного комбінату

серпень 1977 р.

7

2,3

4,2

0,5

-

-

Мінгазпром
/Союзгазпроект,
м. Сімферополь/

Робочі креслення газопроводу-відводу від магістральних газопроводів природного газу Північний Кавказ-Центр, включаючи газорегуляторні станції

вересень 1975 р.

6

6

-

-

-

-

Міненерго СРСР
/Укренергосіткопроект,
м. Харків/

Робочі креслення мереж зовнішнього електропостачання об'єктів комплексу Оскольського електрометалургійного комбінату

серпень 1977 р.

18

8

8

2

-

-

____________

Опрос