Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О присвоении имен учебным заведениям Украинской ССР

Совет Министров УССР
Постановление от 18.07.1975 № 345

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 18 липня 1975 р. N 345

Київ

Про присвоєння імен учбовим закладам Української РСР

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

Прийняти пропозиції:

Полтавського обкому Компартії України і облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Терещенка Михайла Кіндратовича Балясненській середній школі Диканського району і надалі іменувати її - Балясненська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу М. К. Терещенка;

Героя Радянського Союзу Халявицького Максима Михайловича Вищебулатецькій восьмирічній школі Лубенського району і надалі іменувати її - Вищебулатецька восьмирічна загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу М. М. Халявицького;

Героя Радянського Союзу Кагамлика Григорія Сергійовича Слободо-Петрівській восьмирічній школі Гребінківського району і надалі іменувати її - Слободо-Петрівська восьмирічна загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу Г. С. Кагамлика;

Героя Радянського Союзу Бідненка Олександра Івановича Теплівській середній школі Пирятинського району і надалі іменувати її - Теплівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу О. І. Бідненка;

Героя Радянського Союзу Дігтярьова Володимира Арсентійовича Драбинівській середній школі Новосанжарського району і надалі іменувати її - Драбинівська середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу В. А. Дігтярьова;

Чернівецького обкому Компартії України і облвиконкому про присвоєння імен:

Бахрушина Михайла Андрійовича середній школі N 23 м. Чернівців і надалі іменувати її - Чернівецька середня загальноосвітня школа N 23 імені М. А. Бахрушина;

Героя Радянського Союзу Кузьми Галкіна середній школі N 26 м. Чернівців і надалі іменувати її - Чернівецька середня загальноосвітня школа N 26 імені Героя Радянського Союзу Кузьми Галкіна;

Житомирського облвиконкому про присвоєння імені Вакуленчука Григорія Микитовича Великокоровинецькій восьмирічній школі Чуднівського району і надалі іменувати її - Великокоровинецька восьмирічна загальноосвітня школа імені Г. М. Вакуленчука;

Кримського облвиконкому про присвоєння імені Героя Радянського Союзу Сіпягіна Миколи Івановича Керченському міському середньому професійно-технічному училищу N 11 і надалі іменувати його - Керченське міське середнє професійно-технічне училище N 11 імені Героя Радянського Союзу М. І. Сіпягіна;

Севастопольського міськвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Ревякіна Василя Дмитровича середній школі N 16 м. Севастополя і надалі іменувати її - Севастопольська середня загальноосвітня школа N 16 імені Героя Радянського Союзу В. Д. Ревякіна;

Героя Радянського Союзу Рубцова Герасима Архиповича восьмирічній школі N 30 м. Севастополя і надалі іменувати її - Севастопольська восьмирічна загальноосвітня школа N 30 імені Героя Радянського Союзу Г. А. Рубцова;

Оношко Алли Іванівни середній школі N 8 м. Севастополя і надалі іменувати її - Севастопольська середня загальноосвітня школа N 8 імені Алли Оношко;

Дерюгіної Євгенії Пилипівни Севастопольському медичному училищу і надалі іменувати його - Севастопольське медичне училище імені Жені Дерюгіної;

Харківського облвиконкому про присвоєння імені Героя Радянського Союзу Борзенка Сергія Олександровича середній школі N 30 м. Харкова і надалі іменувати її - Харківська середня загальноосвітня школа N 30 імені Героя Радянського Союзу С. О. Борзенка;

Хмельницького облвиконкому про присвоєння імені

Героя Радянського Союзу Стрілецького Петра Федоровича Деражнянській середній школі N 1 Деражнянського району і надалі іменувати її - Деражнянська середня загальноосвітня школа N 1 імені Героя Радянського Союзу П. Ф. Стрілецького;

Черкаського облвиконкому про присвоєння імен:

Героя Радянського Союзу Котова Бориса Олександровича середній школі N 2 м. Канева і надалі іменувати її - Канівська середня загальноосвітня школа N 2 імені Героя Радянського Союзу Б. О. Котова;

Героя Радянського Союзу Малика Хоми Васильовича середній школі N 4 м. Канева і надалі іменувати її - Канівська середня загальноосвітня школа N 4 імені Героя Радянського Союзу Х. В. Малика;

Героя Радянського Союзу Захарченка Василя Петровича Пшеничницькій середній школі Канівського району і надалі іменувати її - Пшеничницька середня загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу В. П. Захарченка;

Ткаченка Олександра Петровича Степанецькій середній школі Канівського району і надалі іменувати її - Степанецька середня загальноосвітня школа імені О. П. Ткаченка;

Героя Радянського Союзу Надєждіна Федора Олексійовича Пекарівській восьмирічній школі Канівського району і надалі іменувати її - Пекарівська восьмирічна загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу Ф. О. Надєждіна;

Героя Радянського Союзу Степанова Олександра Михайловича Бобрицькій восьмирічній школі Канівського району і надалі іменувати її - Бобрицька восьмирічна загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу О. М. Степанова;

Героя Радянського Союзу Потужнього Миколи Никодимовича Горобіївській восьмирічній школі Канівського району і надалі іменувати її - Горобіївська восьмирічна загальноосвітня школа імені Героя Радянського Союзу М. Н. Потужнього.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

Опрос