Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расширении киносети за счет кредита Госбанка СССР

Совет Министров УССР
Постановление от 17.06.1975 № 306

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 17 червня 1975 р. N 306

Київ

Про розширення кіномережі за рахунок кредиту Держбанку СРСР

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 6 травня 1975 р. N 372 "Про порядок кредитування Держбанком СРСР затрат на розширення кіномережі" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Зобов'язати облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми разом з проектами річних планів розвитку народного господарства подавати Держплану УРСР проекти планів будівництва, реконструкції і переобладнання кінотеатрів і прибудови кінозалів за рахунок кредиту Держбанку СРСР, а також відповідні розрахункові матеріали на необхідні для цього будівництва матеріали та обладнання.

2. Держплану УРСР передбачати:

в планах підрядних будівельних організацій виконання всього обсягу робіт по будівництву кінотеатрів;

в розрахунках до річних народногосподарських планів виділення облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам матеріалів і обладнання для будівництва кінотеатрів, здійснюваного за рахунок кредиту Держбанку СРСР.

3. Державному комітету Ради Міністрів УРСР по кінематографії, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам здійснювати постійний контроль за ходом будівництва кінотеатрів і забезпечувати своєчасне введення їх в експлуатацію.

4. Дозволити виконкомам місцевих Рад депутатів трудящих спрямовувати наявні в їх розпорядженні кошти, призначені на культурно-побутові заходи, на погашення кредиту Держбанку СРСР, наданого на будівництво кінотеатрів, на прибудову залів для глядачів до постійно діючих кінотеатрів, на пристосування під кінотеатри приміщень, що виділяються виконкомами місцевих Рад депутатів трудящих, і на придбання для них устаткування та інвентаря, на прибудову кінозалів до будинків клубів, торговельних підприємств та інших будинків у містах і селищах міського типу, на реконструкцію кінотеатрів і на переобладнання їх з установкою нових видів кіноапаратури.

5. Дозволити Державному комітету Ради Міністрів УРСР по кінематографії, обласним і міським органам кінофікації:

провадити обладнання діючих кінотеатрів вентиляційними установками за рахунок коштів, призначених на капітальний ремонт кінотеатрів;

придбавати кіноустаткування і кіноапаратуру за рахунок амортизаційних відрахувань, призначених на повне відновлення основних фондів кінотеатрів і кіноустановок.

6. З метою здійснення планомірного технічного оснащення і обладнання кіномережі республіки дозволити Державному комітету Ради Міністрів УРСР по кінематографії провадити централізацію і централізовано витрачати на придбання кіноустаткування та кіноапаратури амортизаційні відрахування по державній кіномережі республіки, що призначені на повне відновлення основних фондів кінотеатрів і кіноустановок.

7. Визнати такими, що втратили силу, рішення Уряду УРСР, згідно з переліком, що додається.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

 

ПЕРЕЛІК
рішень Уряду Української РСР з питань кредитування затрат на розширення кіномережі, що втратили силу

1. Постанова Ради Міністрів УРСР від 16 травня 1956 р. N 537 "Про будівництво літніх кінотеатрів і кіноплощадок та обладнання кінотеатрів у перших поверхах багатоповерхових жилих будинків за рахунок кредиту Держбанку".

2. Розпорядження Ради Міністрів УРСР від 30 жовтня 1957 р. N 1212 /ЗП УРСР 1957 р. N 14, ст. 203/.

3. Постанова Ради Міністрів УРСР від 29 листопада 1958 р. N 1680 "Про порядок будівництва постійно діючих кінотеатрів за рахунок позичок Держбанку СРСР".

4. Розпорядження Ради Міністрів УРСР від 4 липня 1959 р. N 871.

5. Розпорядження Ради Міністрів УРСР від 15 вересня 1964 р. N 1375.

6. Розпорядження Ради Міністрів УРСР від 24 вересня 1965 р. N 1252.

7. Розпорядження Ради Міністрів УРСР від 22 квітня 1967 р. N 377.

8. Пункти 2 і 3 постанови Ради Міністрів УРСР від 29 травня 1967 р. N 352 "Про економічні результати роботи підприємств і організацій Комітету по кінематографії при Раді Міністрів Української РСР в 1963 - 1966 рр.".

____________

Опрос