Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах в связи с проведением в 1979 году Всесоюзной переписи населения

Совет Министров УССР
Постановление от 03.06.1975 № 279

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 3 червня 1975 р. N 279

Київ

Про заходи у зв'язку з проведенням в 1979 році Всесоюзного перепису населення

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 29 квітня 1975 року N 353 "Про проведення в 1979 році Всесоюзного перепису населення" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Провести на території Української РСР черговий перепис населення в січні 1979 року.

2. Покласти на ЦСУ УРСР і органи державної статистики в областях, містах та районах підготовку і проведення Всесоюзного перепису населення 1979 року.

3. Зобов'язати виконкоми обласних, міських і районних Рад депутатів трудящих:

а) подавати органам державної статистики всіляку допомогу в підготовці і проведенні Всесоюзного перепису населення 1979 року і розробці його підсумків;

б) уточнити до 1 липня 1977 р. перелік та межі міських поселень, впорядкувати в них назви вулиць, нумерацію кварталів, домоволодінь і квартир, а також уточнити або скласти до 1 січня 1978 р. нові схематичні плани міських поселень і великих сіл та карти районів за рахунок коштів місцевого бюджету;

в) перевірити до 1 січня 1978 року правильність і повноту обліку населення в домоволодіннях міських поселень;

г) забезпечити складання в лютому 1978 р. списків сільських населених пунктів за вивіреними даними книг /списків/ погосподарського обліку;

д) залучити в лютому - березні 1978 р. працівників установ, організацій і підприємств як реєстраторів для виконання роботи по складанню списків домоволодінь у міських поселеннях та великих сільських населених пунктах, з звільненням їх від основної роботи на 12 робочих днів і збереженням середнього заробітку /включаючи премії, що входять до фонду заробітної плати/ за місцем їх основної роботи;

є) розглянути і вирішити питання про забезпечення органів державної статистики приміщеннями для апарату, зайнятого роботою по підготовці і проведенню Всесоюзного перепису населення 1979 року, по прийманню, шифруванню, розробці та зберіганню матеріалів перепису. Приміщення, що виділяються, повинні бути обладнані засобами зв'язку.

4. Доручити ЦСУ УРСР провести в листопаді 1976 року в Мар'їнському районі Донецької області пробний перепис населення для перевірки проекту програми основного перепису населення 1979 року, організаційних принципів його проведення і порядку розробки його матеріалів.

5. Виконкому Донецької обласної Ради депутатів трудящих:

а) забезпечити якісне і своєчасне проведення всіх підготовчих робіт до початку пробного перепису населення;

б) залучити як обліковців та інструкторів-контролерів працівників установ, організацій і підприємств для виконання робіт по проведенню цього перепису.

Особи, які залучаються для проведення пробного перепису населення, звільняються від основної роботи, з збереженням за ними середнього заробітку /включаючи премії, що входять до фонду заробітної плати/ за місцем їх основної роботи, на такі строки: обліковці в міських поселеннях на 18 і в сільській місцевості на 20 робочих днів, інструктори-контролери в міських поселеннях на 28 і в сільській місцевості на 30 робочих днів.

6. Виконкомам Полтавської, Чернівецької та Вінницької обласних Рад депутатів трудящих забезпечити закінчення будівництва і введення в дію виробничих корпусів обчислювальних центрів статистичних управлінь в м. Полтаві та м. Чернівцях - в 1976 році, м. Вінниці - в 1977 році.

7. Державному комітету Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі забезпечити виготовлення на замовлення ЦСУ УРСР документації, брошури про перепис, кольорових плакатів та інших матеріалів, необхідних для проведення Всесоюзного перепису населення 1979 року і розробки його матеріалів, та розсилку їх в органи державної статистики, а також створення баз зберігання резервної документації. Зазначені заходи здійснити в строки за погодженням з ЦСУ УРСР.

ЦСУ УРСР до 1976 року визначити і погодити з Державним комітетом Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі номенклатуру і обсяг друкованої продукції, технічні умови на її виготовлення, а також строки здачі замовлень у виробництво.

8. Міністерству зв'язку УРСР забезпечити надання органам державної статистики міжміського телефонного зв'язку по паролю "Перепис" в порядку, погодженому з ЦСУ УРСР, на період підготовки і проведення Всесоюзного перепису населення 1979 року та розробки його матеріалів, з оплатою за звичайним тарифом.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 42

Опрос