Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об условиях социалистического соревнования работников сельского хозяйства Украинской ССР за увеличение производства и заготовки кормов для животноводства

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 27.05.1975 № 273
Утратил силу

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 27 травня 1975 р. N 273

Київ

Про умови соціалістичного змагання працівників сільського господарства Української РСР за збільшення виробництва і заготівлі кормів для тваринництва

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Центрального Комітету Компартії України
 і Ради Міністрів Української РСР
 від 17 серпня 1979 року N 407

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України,
Ради Міністрів Української РСР,
Української республіканської ради професійних спілок і
ЦК ЛКСМ України
від 28 жовтня 1986 року N 377)

З метою заохочення працівників сільського господарства - переможців соціалістичного змагання за збільшення виробництва і заготівлі кормів та поліпшення їх якості Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Встановити дев'ять перехідних Червоних прапорів ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР для щорічного присудження областям і районам - переможцям у соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і заготівлі кормів, з них три Червоні прапори для присудження областям з видачею грошових премій: перша в розмірі 7 тис. карбованців, друга - 6 тис., третя - 5 тис. карбованців і шість - районам з видачею грошових премій у розмірі: дві перших - по 4 тис. карбованців, дві других - по 3,5 тис. і дві третіх - по 3 тис. карбованців.

Видачу грошових премій провадити за рахунок асигнувань Міністерства сільського господарства УРСР, виділених йому на 1975 рік у республіканському бюджеті на преміювання.

Міністерству фінансів УРСР починаючи з 1976 року передбачати в республіканському бюджеті асигнування Міністерству сільського господарства УРСР на виплату премій, встановлених цією постановою.

Визнати такими, що втратили силу, пункт 10 постанови ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 22 червня 1965 р. N 628 та постанову ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 13 жовтня 1965 р. N 975.

2. Встановити, що грошові премії розподіляються в областях - облвиконкомами, у районах - райвиконкомами для преміювання колгоспників, працівників радгоспів, керівників господарств, спеціалістів сільського господарства, а також працівників партійних, радянських, профспілкових і комсомольських органів, які своєю роботою безпосередньо сприяли успішному виконанню соціалістичних зобов'язань. При цьому із загальної суми грошової премії не менше 70 процентів повинно бути використано на преміювання працівників, зайнятих безпосередньо у кормовиробництві.

3. Переможцями соціалістичного змагання вважатимуться області і райони, які виконали плани і зобов'язання по виробництву і продажу державі продуктів тваринництва та досягли найбільш високих показників:

- по виконанню планів заготівлі зелених, грубих і соковитих кормів високої якості та широкому запровадженню прогресивних технологій їх заготівлі;

- по збору кормових одиниць з гектара сіяних кормових культур, лук і пасовищ та виробництву кормів на умовну голову худоби;

- по проведенню повторних і ущільнених посівів кормових культур;

- по використанню зрошуваних земель і урожайності кормових культур на поливі;

- по підвищенню продуктивності природних кормових угідь і створенню зрошуваних багаторічних культурних пасовищ;

- по забезпеченню насінням багаторічних бобових і злакових трав під посів наступного року, включаючи страховий фонд;

- по використанню потужностей і виконанню планів виробництва комбікормів на міжгосподарських і господарських комбікормових заводах.

4. Міністерству сільського господарства УРСР і Міністерству радгоспів УРСР по цих показниках подавати матеріали по областях і передових районах до ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР не пізніше 20 січня наступного року.

5. Укрпрофраді, Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Укрсільгосптехніці, обкомам партії, облвиконкомам і облпрофрадам розробити заходи морального і матеріального заохочення господарств, бригад, ланок і загонів, які досягли найкращих показників у соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і заготівлі кормів.

6. Обкомам партії і облвиконкомам представляти в установленому порядку колгоспників і робітників радгоспів, які відзначилися на заготівлі кормів, до нагородження Почесною Грамотою і Грамотою Президії Верховної Ради УРСР і присвоєння почесного звання "Заслужений працівник сільського господарства Української РСР".

7. Виділити за рахунок фондів сільського господарства республіки для продажу колгоспам і радгоспам - переможцям у соціалістичному змаганні по кормовиробництву 100 вантажних автомобілів. Укоопспілці виділити з ринкового фонду для продажу передовикам на заготівлі кормів 100 мотоциклів МТ-9 з коляскою.

* * *

ЦК Компартії України і Рада Міністрів УРСР висловлюють впевненість, що працівники сільського господарства республіки докладуть всіх зусиль для максимального використання резервів по збільшенню виробництва і заготівлі високоякісних кормів і на цій основі забезпечать дальше зростання продажу державі молока, м'яса та інших продуктів тваринництва.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 22

Опрос