Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переходе на систему непрерывного планирования и поточного строительства жилищно-гражданских объектов в городах Украинской ССР

Совет Министров УССР
Постановление, Перечень от 29.04.1975 № 227

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 29 квітня 1975 р. N 227

Київ

Про перехід на систему безперервного планування і потокового будівництва житлово-цивільних об'єктів в містах Української РСР

З метою забезпечення ритмічного введення житлово-цивільних об'єктів в експлуатацію протягом року, підвищення ефективності капіталовкладень, раціонального використання трудових і матеріально-технічних ресурсів, скорочення строків будівництва, поліпшення якості і створення умов для комплексної забудови жилих районів у містах республіки по досвіду будівництва в м. Орел, схваленому ЦК КПРС, Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Ворошиловградському, Дніпропетровському, Донецькому, Миколаївському та Чернігівському облвиконкомам, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР і Міністерству промислового будівництва УРСР здійснювати починаючи з 1976 року будівництво жилих будинків, культурно-побутових і цивільних об'єктів на основі безперервного планування і їх потокового зведення в містах, згідно з додатком, передбачивши попереднє виготовлення технічної документації для виконання робіт по інженерній підготовці території і створення в цих містах нормативного будівельного заділу.

Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам разом з будівельними міністерствами до 1 жовтня 1975 р. подати пропозиції Держплану УРСР і Держбуду УРСР про переведення інших міст на систему безперервного планування і потокового зведення жилих будинків, культурно-побутових і цивільних об'єктів.

Держплану УРСР і Держбуду УРСР узагальнити пропозиції, визначити перелік міст і до 1 грудня 1975 р. подати його Раді Міністрів УРСР.

2. Зобов'язати Ворошиловградський, Дніпропетровський, Донецький, Миколаївський та Чернігівський облвиконкоми, міністерства і відомства - замовників, Міністерство будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерство промислового будівництва УРСР до 1 червня 1975 року скласти попередні плани житлово-цивільного будівництва на 1976 рік по містах, вказаних у додатку, визначити джерела фінансування будівельних робіт для створення нормативного заділу. В разі необхідності подати до 15 липня ц. р. Українській республіканській конторі Будбанку СРСР заявки на кредити для покриття витрат будівельних організацій.

3. Схвалити ініціативу Ворошиловградського, Дніпропетровського і Донецького облвиконкомів, які без додаткових лімітів здійснили необхідні підготовчі роботи до переходу на систему безперервного планування і потокового зведення жилих будинків, культурно-побутових і цивільних суб'єктів у містах Лисичанську, Рубіжному, Дніпропетровську і Жданові.

4. Покласти на виконкоми міських Рад депутатів трудящих функції єдиного замовника в містах, де будівництво жилих будинків, культурно-побутових і цивільних об'єктів здійснюватиметься за системою безперервного планування і потокового їх зведення.

5. Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР і Міністерству промислового будівництва УРСР забезпечити активну участь підрядних організацій в розробці директивних графіків потокового будівництва, у проведенні випереджаючих робіт по інженерній підготовці території. Організувати матеріально-технічне забезпечення потокового будівництва та дальший розвиток системи домобудівних комбінатів. Визначити генеральні підрядні будівельні організації в містах, де здійснюватиметься ритмічне введення в дію жилих будинків, культурно-побутових і цивільних об'єктів.

6. Держбуду УРСР забезпечити своєчасне виготовлення технічної документації підвідомчими проектними інститутами та організувати на місцях методичну допомогу будівельним організаціям по впровадженню безперервного планування і потокового будівництва житлово-цивільних об'єктів.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 24

 

ПЕРЕЛІК
міст Української РСР, які в першу чергу переводяться на систему безперервного планування і потокового будівництва житлово-цивільних об'єктів

Області

Міста

Будівельні міністерства, підрядні організації яких виконують житлово-цивільне будівництво

Ворошиловградська

Лисичанськ

Мінважбуд УРСР

Рубіжне

- " -

Сєверодонецьк

- " -

Дніпропетровська

Дніпропетровськ

Мінважбуд УРСР

Кривий Ріг

- " -

Нікополь

- " -

Донецька

Донецьк

Мінважбуд УРСР

Жданов

- " -

Миколаївська

Миколаїв

Мінпромбуд УРСР

Чернігівська

Чернігів

Мінпромбуд УРСР

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос