Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изготовлении в 1975 году опытной партии хмелеуборочных машин

Совет Министров УССР
Постановление от 09.04.1975 № 173

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 9 квітня 1975 р. N 173

Київ

Про виготовлення в 1975 році дослідної партії хмелезбиральних машин

З метою прискорення проведення державних і господарських випробувань хмелезбиральної машини ХМП-1,6 та постановки її на серійне виробництво Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Держплану УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Укрсільгосптехніки, Науково-виробничого об'єднання по ефіроолійних культурах і маслах /м. Сімферополь/ і Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарського машинобудування /УкрНДІСГОМ/, м. Харків, про виготовлення в 1975 році дослідної партії хмелезбиральних машин ХМП-1,6.

2. Науково-виробничому об'єднанню по ефіроолійних культурах і маслах забезпечити доробку технічної документації хмелезбиральної машини ХМП-1,6 по наслідках випробувань 1974 року і до 1 серпня ц. р. виготовити і поставити дослідну партію цих машин в кількості 5 штук за рознарядками Міністерства радгоспів УРСР і Укрсільгосптехніки.

Укрсільгосптехніці оплатити по фактичній собівартості дві, а Міністерству радгоспів УРСР три хмелезбиральні машини ХМП-1,6.

3. Головпостачу УРСР і Укрсільгосптехніці виділити і поставити у травні 1975 р. Науково-виробничому об'єднанню по ефіроолійних культурах і маслах матеріали і комплектуючі вироби /за специфікацією Об'єднання/, необхідні для виготовлення хмелезбиральних машин.

Головпостачу УРСР виділити в II кварталі ц. р. вказаному Об'єднанню 10 балонів середньої місткості, 200 куб. м аргону, 10 кг вольфрамового прокату та додатково ліміт на металорізальний інструмент в сумі 300 карбованців. Три одиниці електрозварювального устаткування виділити за рахунок резерву Ради Міністрів УРСР по сільському господарству.

4. Житомирському облвиконкому забезпечити направлення в установленому порядку на дослідний завод Науково-виробничого об'єднання по ефіроолійних культурах і маслах у квітні - липні 1975 р. по 8 токарів, 7 фрезерувальників, 6 електрозварювальників та по 50 слюсарів четвертого - п'ятого розряду /на строк до 30 днів/ з числа ремонтних робітників районних об'єднань "Сільгосптехніка" і радгоспів.

Науково-виробниче об'єднання по ефіроолійних культурах і маслах відшкодовує районним об'єднанням "Сільгосптехніка" і радгоспам командировочні витрати по направленню на завод робітників, забезпечує їх житлом, а також провадить оплату праці згідно з діючими на дослідному заводі Об'єднання нормами і розцінками.

5. Дозволити Міністерству радгоспів УРСР використати в 1975 році 5 тис. крб. з централізованого фонду преміювання за створення і впровадження нової техніки для преміювання працівників підприємств, організацій і відомств за своєчасну і високоякісну доробку конструкції, виготовлення дослідної партії хмелезбиральних машин ХМП-1,6 та проведення державних і господарських випробувань.

6. Укрсільгосптехніці і Міністерству радгоспів УРСР разом з Науково-виробничим об'єднанням по ефіроолійних культурах і маслах та УкрНДІСГОМом провести до 15 вересня 1975 р. державні і господарські випробування хмелезбиральних машин ХМП-1,6.

Науково-виробничому об'єднанню по ефіроолійних культурах і маслах і УкрНДІСГОМу до 15 січня 1976 р. забезпечити по наслідках державних і господарських випробувань доробку конструкції і робочих креслень вказаної машини.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 37

Опрос