Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке назначения комиссий по приему в эксплуатацию завершенных строительством оросительных и осушительных систем и других водохозяйственных сооружений

Совет Министров УССР
Постановление от 27.03.1975 № 151
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 27 березня 1975 р. N 151

Київ

Про порядок призначення комісій по прийманню в експлуатацію закінчених будівництвом зрошувальних і осушувальних систем та інших водогосподарських споруд

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 12 березня 1981 року N 125)

З метою упорядкування приймання в експлуатацію закінчених будівництвом зрошувальних і осушувальних систем та інших водогосподарських споруд, на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 18 лютого 1975 р. N 132 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити, що приймання в експлуатацію повністю закінчених будівництвом зрошувальних і осушувальних систем та інших водогосподарських споруд кошторисною вартістю до 3 млн. карбованців провадиться державними приймальними комісіями, які призначаються:

облвиконкомами в тих випадках, коли капітальні вкладення на будівництво об'єктів виділяються Раді Міністрів УРСР;

облвиконкомами за погодженням з відповідними організаціями Міністерства меліорації і водного господарства СРСР у тих випадках, коли капітальні вкладення на будівництво об'єктів виділяються цьому Міністерству.

2. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 18 лютого 1975 р. N 132 встановила, що приймання в експлуатацію повністю закінчених будівництвом зрошувальних і осушувальних систем та інших водогосподарських споруд кошторисною вартістю 3 млн. крб. і вище /крім унікальних та особливо важливих об'єктів/ провадиться державними приймальними комісіями, які призначаються:

Радами Міністрів союзних республік у тих випадках, коли капітальні вкладення на будівництво об'єктів виділяються Радам Міністрів союзних республік;

Радами Міністрів союзних республік за погодженням з Міністерством меліорації і водного господарства СРСР у тих випадках, коли капітальні вкладення на будівництво об'єктів виділяються цьому Міністерству.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

Опрос