Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О плане использования фруктов, ягод, винограда, меда и грибов из урожая 1975 года

Совет Министров УССР
Постановление от 20.02.1975 № 91

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 20 лютого 1975 р. N 91

Київ

Про план використання фруктів, ягід, винограду, меду і грибів з урожаю 1975 року

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити план використання фруктів, ягід, винограду, меду і грибів з урожаю 1975 року з розподілом по областях, поставщиках і одержувачах згідно з додатками NN 1 - 10*.

____________
* Не наводяться.

2. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Міністерству торгівлі УРСР, управлінням робітничого постачання міністерств і відомств, Укоопспілці, Міністерству заготівель УРСР та облвиконкомам:

а) забезпечити закупки і першочергове відвантаження в загальносоюзний фонд, в м. Київ, у міста Донбасу та інші промислові центри республіки відсортованих фруктів, ягід і винограду, що відповідають вимогам стандартів і технічних умов, упакованих в тару, яка гарантує збереження якості продукції при транспортуванні;

б) вжити заходів до значного поліпшення заготівельної роботи у приміських і сировинних зонах і забезпечити безперебійне приймання фруктів і ягід від колгоспів, радгоспів і населення;

в) провести до 1 червня 1975 р. в спеціалізованих і виноградарських радгоспах перевірку стану підготовки їх до збирання врожаю фруктів і винограду, а в заготівельних організаціях споживчої кооперації - до початку масових закупок цієї продукції, а також забезпечити їх необхідною тарою, тароматеріалами і засобами транспортування.

3. Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам, Укоопспілці, Міністерству харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Міністерству торгівлі УРСР та головним управлінням робітничого постачання міністерств і відомств забезпечити безперебійне приймання заготівельними організаціями всієї кількості зерняткових плодів по строках їх здачі, встановлених постановою Ради Міністрів УРСР від 18 грудня 1974 р. N 560, як в рахунок плану, так і понад план.

4. Встановити, що поставка зерняткових плодів по міжобласних перевезеннях у Ворошиловградську, Донецьку, Львівську, Одеську і Харківську області і м. Київ провадиться, як правило, пізніх сортів, придатних для тривалого зберігання.

5. Зобов'язати Міністерство сільського господарства УРСР, Міністерство радгоспів УРСР, Міністерство харчової промисловості УРСР, Головплодвинпром УРСР та облвиконкоми забезпечити організацію належного догляду за садами, їх охорону, повний облік і збереження врожаю, знімання плодів вручну, а також не допускати переробки стандартних транспортабельних фруктів осінньо-зимових сортів, які підлягають закладенню в зимові запаси у свіжому вигляді.

6. Укоопспілці розробити додаткові заходи по поліпшенню закупок фруктів у колгоспів і в господарствах колгоспників, робітників і службовців, для чого:

а) в місцях масових закупок фруктів відкрити широку сітку приймальних пунктів, організувати приймання та пакування осінньо-зимових сортів яблук і груш безпосередньо в садах колгоспів, радгоспів і господарствах колгоспників, робітників і службовців; встановити кожному приймальному пункту завдання по закупках і відвантаженню фруктів у свіжому вигляді;

б) більше залучати сільські споживчі товариства до закупок фруктів у господарствах колгоспників, робітників і службовців, поклавши на них завіз ящикової тари в господарства і приймання від них цієї продукції в затареному вигляді.

7. Міністерству заготівель УРСР та облвиконкомам встановити контроль за правильною організацією закупок і використанням фруктів і винограду в областях; заборонити здійснення закупок фруктів і винограду організаціями, не допущеними до проведення цих закупок.

8. Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР і Головплодвинпрому УРСР забезпечити виконання завдань по зберіганню фруктів у фруктосховищах з штучним охолодженням в обсягах, передбачених постановою Ради Міністрів УРСР від 18 грудня 1974 р. N 560.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 27

Опрос