Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О плане производства и заготовок гибридных и сортовых семян кукурузы в 1975 году

Совет Министров УССР
Постановление от 19.02.1975 № 81
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 19 лютого 1975 р. N 81

Київ

Про план виробництва та заготівель гібридного і сортового насіння кукурудзи в 1975 році

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 29 липня 1994 року N 522)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити план виробництва і заготівель гібридного і сортового насіння кукурудзи в 1975 році по областях згідно з додатками NN 1, 2*.

____________
* Не наводяться.

Заготівлю насіння провадити в рахунок загального плану продажу зерна державі, повернення позичок і в обмін на рядове зерно кукурудзи з виплатою належних сортових надбавок.

Дозволити Міністерству заготівель УРСР приймати насіння кукурудзи першого покоління, простих гібридів, сортів батьківських форм та дефіцитних самозапилених ліній у державні ресурси з виплатою сортових надбавок господарствам, що будуть здавати це насіння понад план.

Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству заготівель УРСР, в разі необхідності, за погодженням з облвиконкомами, вносити зміни до планів виробництва і заготівель гібридного і сортового насіння кукурудзи по областях у межах встановленого обсягу.

2. Зобов'язати Міністерство заготівель УРСР та облвиконкоми забезпечити укладання договорів з насінницькими господарствами на заготівлю насіння кукурудзи в державні ресурси.

Одночасно, як додаток до договорів, кукурудзокалібрувальним заводам разом з насінницькими господарствами скласти графіки збирання і здачі насінної кукурудзи.

3. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР і облвиконкомам організувати своєчасне збирання врожаю на ділянках гібридизації і насінницьких посівах кукурудзи і здачу насіння на кукурудзообробні заводи в строк до 1 листопада 1975 р. з тим, щоб не допустити зниження його якості.

4. Зобов'язати Міністерство заготівель УРСР та облвиконкоми:

а) забезпечити до 1 вересня 1975 року підготовку кукурудзообробних заводів до приймання гібридного і сортового насіння кукурудзи;

б) організувати безперебійне приймання насіння кукурудзи і роботу сушильних засобів на всіх заводах з тим, щоб до 10 листопада 1975 р. закінчити сушіння кукурудзи і одержати насіння високих посівних якостей.

5. Продовжити на 1975 рік строк дії постанови Ради Міністрів УРСР від 12 липня 1973 р. N 323 "Про додаткове стимулювання колгоспників, працівників радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств і науково-дослідних установ, зайнятих на вирощуванні гібридного насіння кукурудзи".

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

Опрос