Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании научно-технического объединения "Міськсистемотехніка" Киевского горисполкома

Совет Министров УССР
Постановление от 28.11.1974 № 544

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 28 листопада 1974 р. N 544

Київ

Про створення науково-технічного об'єднання "Міськсистемотехніка" Київського міськвиконкому

З метою прискорення розробок типових рішень і впровадження автоматизованих систем керування міським господарством м. Києва та інших міст республіки Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Київського міськвиконкому і Академії наук УРСР, погоджену з Державним комітетом Ради Міністрів СРСР по науці і техніці, про створення в 1975 році госпрозрахункового науково-технічного об'єднання "Міськсистемотехніка" Київського міськвиконкому на базі науково-дослідного і проектного відділу автоматизованої системи керування міським господарством Державного інституту по проектуванню "Київпроект" та Інформаційно-обчислювального центру Головкиївміськбуду при Київському міськвиконкомі.

Створення вказаного об'єднання провести в межах чисельності і граничних асигнувань на утримання апарату управління Київського міськвиконкому.

Зберегти умови оплати праці і преміювання, що діятимуть на час створення об'єднання "Міськсистемотехніка" в організаціях, на базі яких це об'єднання створюється.

2. Встановити, що науково-технічне об'єднання "Міськсистемотехніка" Київського міськвиконкому забезпечує:

- удосконалення методів управління міським господарством;

- розробку наукових основ побудови автоматизованих систем керування міським господарством;

- розробку типових проектних рішень по створенню автоматизованих систем керування господарством міст республіки;

- проектування, впровадження та експлуатацію автоматизованої системи керування міським господарством м. Києва;

- методологічну, інформаційну, математичну і технічну сумісність автоматизованих систем керування міським господарством з республіканською і загальнодержавною системами обробки даних для обліку, планування і управління.

3. Держплану УРСР передбачити в проекті п'ятирічного /1976 - 1980 рр./ плану розвитку народного господарства Української РСР виділення Київському міськвиконкому ресурсів, необхідних для виконання робіт по створенню і впровадженню автоматизованої системи керування міським господарством м. Києва.

4. Дозволити Київському міськвиконкому здійснити в 1976 - 1978 роках будівництво інженерно-лабораторного корпусу науково-технічного об'єднання "Міськсистемотехніка" загальною площею до 12,0 тис. кв. метрів.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР

Г. ЯРЕМЧУК

Інд. 25

Опрос