Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дальнейшем усовершенствовании управления местным дорожным хозяйством в Украинской ССР

Совет Министров УССР
Постановление от 14.11.1974 № 526
редакция действует с 26.09.1988

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 14 листопада 1974 р. N 526

Київ

Про дальше удосконалення управління місцевим шляховим господарством в Українській РСР

Постанова втратила чинність, крім пункту 4
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 26 вересня 1988 року N 299)

Враховуючи позитивний досвід роботи створених в 1972 - 1973 роках у Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській і Київській областях в порядку експерименту обласних виробничих управлінь будівництва і експлуатації автомобільних шляхів та районних шляхових ремонтно-будівельних організацій, Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. З метою удосконалення управління місцевим шляховим господарством прийняти пропозиції Волинського, Ворошиловградського, Житомирського, Миколаївського, Ровенського, Сумського, Тернопільського, Херсонського, Хмельницького та інших облвиконкомів і Міністерства будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР, погоджені з Держпланом УРСР та Міністерством фінансів УРСР:

- про створення в областях виробничих управлінь будівництва і експлуатації автомобільних шляхів /облшляхбудів/ на госпрозрахунку /на правах ремонтно-будівельних трестів/, підпорядкованих виконавчим комітетам обласних Рад депутатів трудящих і Міністерству будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР;

- про створення в районах шляхових ремонтно-будівельних Управлінь або дільниць /в залежності від обсягу виконуваних робіт/ на госпрозрахунку, підпорядкованих виконавчим комітетам районних Рад депутатів трудящих і обласним виробничим управлінням будівництва і експлуатації автомобільних шляхів;

- про ліквідацію у зв'язку з цим у встановленому порядку управлінь будівництва і експлуатації автомобільних шляхів облвиконкомів і підпорядкованих їм шляхово-експлуатаційних дільниць та відділів будівництва і експлуатації автомобільних шляхів райвиконкомів,

Зазначені заходи здійснити в межах чисельності апарату управління і граничних асигнувань на його утримання, встановлених Міністерству будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР на 1974 рік.

Обласним виробничим управлінням будівництва і експлуатації автомобільних шляхів і районним шляховим ремонтно-будівельним управлінням /дільницям/, що створюються, прийняти підприємства, організації, виробничі і службові приміщення, житловий фонд, шляхобудівельну техніку, автотранспортні засоби та інше майно обласних управлінь і районних відділів будівництва і експлуатації автомобільних шляхів та шляхово-експлуатаційних дільниць, що ліквідуються.

2. Посадові оклади працівників обласних виробничих управлінь будівництва і експлуатації автомобільних шляхів встановлюються у розмірах, передбачених постановою ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС від 29 грудня 1968 р. N 1045 для відповідних їм за обсягами робіт ремонтно-будівельних трестів, а преміювання зазначених працівників провадиться стосовно до умов, що діють у цих трестах.

3. Міністерству будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР і облвиконкомам завершити в 1974 році в установленому порядку реорганізацію управління місцевим шляховим господарством за територіальним принципом, маючи на увазі, що в кожному адміністративному районі повинна бути, як правило, одна організація по будівництву і експлуатації автомобільних шляхів загального користування місцевого значення.

4. Дозволити Міністерству будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР створити в областях дирекції автомобільних шляхів, що будуються, та покласти на них функції замовника по будівництву, реконструкції і ремонту місцевих автомобільних шляхів і шляхових споруд. Створення дирекцій провести в межах чисельності апарату управління і граничних асигнувань на його утримання, встановлених Міністерству на 1974 рік.

5. Взяти до відома заяву Міністра будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР т. Шульгіна про те, що здійснення намічених заходів по удосконаленню управління місцевим шляховим господарством дасть можливість зміцнити шляхові організації кваліфікованими кадрами, сконцентрувати та поліпшити використання матеріальних, технічних і трудових ресурсів, значно підвищити ефективність шляхового господарства, ліквідувати понад 100 паралельно діючих шляхових організацій, вивільнити приблизно до 1400 чоловік інженерно-технічних працівників, службовців лінійного персоналу. Внаслідок цього буде заощаджено близько 0,8 млн. крб. фонду заробітної плати з розрахунку на рік, збільшаться доходи місцевих бюджетів від госпрозрахункових шляхових організацій більше ніж на 5 млн. карбованців.

6. Міністерству будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР і Міністерству юстиції УРСР подати Раді Міністрів УРСР пропозиції про зміну та визнання такими, що втратили силу, рішень Ради Міністрів УРСР у зв'язку з прийняттям цієї постанови.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 34

Опрос