Идет загрузка документа (14 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по исполнению Директив XXIV съезда КПСС по развитию производства минеральных удобрений и сырья для них на предприятиях Украинской ССР в 1975 году

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 01.11.1974 № 509
редакция действует с 19.12.1988

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 1 листопада 1974 р. N 509

Київ

Про додаткові заходи по виконанню Директив XXIV з'їзду КПРС по розвитку виробництва мінеральних добрив і сировини для них на підприємствах Української РСР у 1975 році

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Центрального Комітету Компартії України і
 Ради Міністрів Української РСР
 від 9 квітня 1976 року N 164
,
 від 8 грудня 1981 року N 595
,
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 19 грудня 1988 року N 389

З метою забезпечення виконання в 1975 році завдань по розвитку виробництва мінеральних добрив і сировини для них, передбачених у відповідності з Директивами XXIV з'їзду КПРС у п'ятирічному плані розвитку народного господарства УРСР, та на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 26 липня 1974 р. N 603 Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Міністерству промислового будівництва УРСР, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, Головпостачу УРСР, підприємствам і організаціям хімічної промисловості та хімічного машинобудування забезпечити безумовне виконання будівельно-монтажних робіт у 1975 році на об'єктах по виробництву мінеральних добрив і сировини для них та по виготовленню хімічного і комплектуючого устаткування і введення в дію цих об'єктів згідно з додатком N 1*.

2. Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Міністерству промислового будівництва УРСР забезпечити виготовлення і поставку для пускових у 1975 році об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них та по виготовленню хімічного і комплектуючого устаткування будівельні металоконструкції у кількостях і в строки згідно з додатком N 2*, в тому числі в IV кварталі 1974 р. додатково понад встановлений план для Ровенського хімічного комбінату 6945 тонн і Горлівського хімічного комбінату 550 тонн.

3. З метою своєчасного виготовлення металоконструкцій для об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них зобов'язати Головпостач УРСР і Міністерство чорної металургії УРСР забезпечити поставку Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР металопрокату і труб за погодженими з ним квартальними графіками, в тому числі терміново - 10,6 тис. тонн металопрокату на виготовлення металоконструкцій в IV кварталі ц. р. для Ровенського і Горлівського хімічних комбінатів і протягом листопада-грудня 1974 р. - 1 тис. тонн металопрокату на виготовлення металоконструкцій для Сумського хімічного комбінату.

4. Міністерству промислового будівництва УРСР і Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР виготовити і поставити збірні залізобетонні конструкції для пускових у 1975 році об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них та по виготовленню хімічного і комплектуючого устаткування у кількостях і в строки згідно з додатком N 3*.

5. Міністерству промислового будівництва УРСР, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР і Головпостачу УРСР забезпечити поставку труб стальних і чавунних водопровідних для пускових об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них та по виготовленню хімічного і комплектуючого устаткування у кількостях і в строки згідно з додатком N 4*.

6. Керівникам підприємств хімічної промисловості і хімічного машинобудування забезпечити:

- разом з Головпостачем УРСР поставку спеціальних матеріалів для об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них та по виготовленню хімічного і комплектуючого устаткування у кількостях і в строки згідно з додатком N 5*;

- своєчасне укомплектування експлуатаційним персоналом об'єктів, що вводяться в дію в 1975 році, і направлення будівельним і монтажним організаціям в кількості і строки за погодженням з ними робітників з числа цього персоналу для виконання монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

7. Встановити Міністерству промислового будівництва УРСР, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР завдання по укомплектуванню робітниками пускових у 1975 році об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них та по виготовленню хімічного і комплектуючого устаткування у кількостях і в строки згідно з додатком N 6*.

8. Директорам Ровенського і Сумського хімічних комбінатів, Запорізького і Івано-Франківського арматурних заводів забезпечити в листопаді 1974 р. передачу робочих креслень на будівництво об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них та по виготовленню хімічного і комплектуючого устаткування.

9. Головпостачу УРСР:

а) закінчити в листопаді 1974 р. занарядку всього устаткування номенклатури Держплану СРСР на пускові об'єкти по виробництву мінеральних добрив і сировини для них та забезпечити своєчасну поставку для цих об'єктів необхідного устаткування і виробів;

б) забезпечити реалізацію устаткування і виробів по виданих нарядах з машинобудівних підприємств інших союзних республік для пускових об'єктів Горлівського і Ровенського хімічних комбінатів у 1 кварталі і для решти об'єктів - у першому півріччі 1975 р.;

в) разом з директорами заводів хімічного машинобудування розглянути потребу в устаткуванні, приладах і кабельних виробах на 1975 рік для пускових комплексів цих заводів та вжити заходів до поставки занаряджених матеріалів у строки, що забезпечують своєчасне введення об'єктів в дію.

10. Зобов'язати директорів Горлівського, Сєверодонецького, Ровенського і Сумського хімічних і Яворівського гірничо-хімічного комбінатів забезпечити виготовлення в першому півріччі 1975 р. нестандартизованого устаткування для пускових об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них у кількостях згідно з додатком N 7*.

11. Зобов'язати директорів: машинобудівних заводів - Сумського імені Фрунзе, бердичівського "Прогрес", фастівського "Червоний Жовтень"; бахмацького, павлоградського, полтавського, сніжнянського і чернівецького "Хіммаш"; Івано-Франківського, Кролевецького, Львівського, Сімферопольського арматурних; глухівського "Електропанель", Запорізького електромонтажних виробів N 10 і Свеського насосного заводів; виробничого об'єднання "Дніпроважпапірмаш" і науково-виробничого об'єднання "Київарматура" забезпечити виготовлення і поставку устаткування для пускових об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них у кількостях і в строки згідно з додатком N 8*.

12. Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР забезпечити виготовлення і поставку в першому півріччі 1975 р. щитів контрольно-вимірювальних приладів і автоматики на пускові об'єкти по виробництву мінеральних добрив і сировини для них у кількостях згідно з додатком N 9*.

Головпостачу УРСР забезпечити поставку комплектуючого устаткування для щитів контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, які підлягають виготовленню в I кварталі 1975 р., не пізніше грудня 1974 р., а в II кварталі 1975 р. - не пізніше березня 1975 року.

13. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 26 липня 1974 р. N 603:

1) Підпункт 1 пункту 13 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 19.12.88 р. N 389)

2) Зобов'язала Міністерство монтажних і спеціальних будівельних робіт СРСР виконувати в 1975 році за договорами з Міністерством хімічного і нафтового машинобудування роботи по виготовленню окремих безнапірних резервуарів, газоходів і трубопроводів комплектних технологічних ліній і по доскладанню негабаритного устаткування, яке поставляється Міністерством хімічного і нафтового машинобудування, без зміни загального обсягу виробництва хімічного устаткування по Міністерству хімічного і нафтового машинобудування.

Дозволила Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт СРСР включати вказані роботи в обсяг виконуваних будівельно-монтажних робіт.

3) Зобов'язала Держплан СРСР, Держпостач СРСР, Міністерство енергетики і електрифікації СРСР, Міністерство чорної металургії СРСР і Міністерство газової промисловості забезпечити виділення для технологічних потреб підприємствам по виробництву мінеральних добрив, сировини для них і хімічних засобів захисту рослин лімітів на електроенергію, газ і пару, виходячи з їх потреби /включаючи пусконалагоджувальні роботи/, не допускаючи перебоїв у постачанні цих підприємств.

4) Зобов'язала Міністерство шляхів поновити в 1975 році роботу сформованих у відповідності з постановами ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 28 серпня 1970 р. N 715 і від 13 лютого 1973 р. N 100 вертушок для перевезення будівельних матеріалів на будівництво об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них.

5) Поширила чинність постанови Ради Міністрів СРСР від 20 квітня 1959 р. N 423 /розпорядження Ради Міністрів УРСР від 6 травня 1959 р. N 565/ на кваліфікованих робітників третього розряду і вище, які командируються в 1975 році на будівництво об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них, передбачених постановою Ради Міністрів СРСР від 26 липня 1974 р. N 603.

Дозволила Міністерству хімічної промисловості і Міністерству кольорової металургії СРСР передбачати затрати, зв'язані з командируванням вказаних робітників, у зведених кошторисах на будівництво відповідних об'єктів.

6) Підпункт 6 пункту 13 втратив чинність

(підпункт 6 пункту 13 втратив чинність згідно з постановою
 Ради Міністрів Української РСР від 19.12.88 р. N 389)

7) Зобов'язала Міністерство торгівлі СРСР виділити в 1975 році для продажу робітникам та інженерно-технічним працівникам, які відзначились на будівництві, монтажу і пусконалагоджувальних роботах на підприємствах промисловості мінеральних добрив і у виготовленні хімічного устаткування, 2000 легкових автомобілів, в тому числі Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії СРСР 340, Міністерству промислового будівництва СРСР 450, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт СРСР 470, Міністерству хімічної промисловості 270, Міністерству кольорової металургії СРСР 100, Міністерству хімічного і нафтового машинобудування 100 автомобілів.

14. Ворошиловградському, Донецькому, Житомирському, Запорізькому, Івано-Франківському, Львівському, Ровенському, Сумському обкомам Компартії України, відповідним міськкомам і райкомам партії посилити контроль за будівництвом об'єктів по виробництву мінеральних добрив і сировини для них та по виготовленню хімічного і комплектуючого устаткування і подавати необхідну допомогу партійним організаціям будов, підприємств по виробництву мінеральних добрив і сировини для них та машинобудівних заводів.

15. Держплану УРСР, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству промислового будівництва УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Головпостачу УРСР у січні і липні 1975 року доповісти ЦК Компартії України і Раді Міністрів УРСР про хід виконання цієї постанови.

____________
* Не наводиться.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 32

Опрос