Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по обеспечению закупки картофеля урожая 1974 года

Совет Министров УССР
Постановление от 19.09.1974 № 459

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 19 вересня 1974 р. N 459

Київ

Про додаткові заходи по забезпеченню закупки картоплі урожаю 1974 року

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 12 вересня 1974 р. N 722 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Зобов'язати облвиконкоми, Міністерство сільського господарства УРСР, Міністерство радгоспів УРСР, Міністерство заготівель УРСР, Міністерство харчової промисловості УРСР, Міністерство торгівлі УРСР, Укоопспілку та місцеві сільськогосподарські і заготівельні органи вжити додаткових заходів до своєчасного збирання картоплі урожаю 1974 року і виконання планів закупки і поставки її в загальносоюзний фонд, промислові центри республіки та іншим одержувачам, а також до перевиконання встановлених завдань по закупці картоплі в районах і господарствах, де вирощено високий урожай її.

2. Виплачувати колгоспам, радгоспам та іншим державним господарствам за картоплю врожаю 1974 року, що продається державі понад річний план, надбавку в розмірі 50 процентів закупочної ціни.

3. Дозволити облвиконкомам допускати, як виняток, закупку у колгоспів, радгоспів та інших державних господарств картоплі врожаю 1974 року за розміром бульб по найбільшому поперечному діаметру для округло-овальної форми від 30 мм і вище і для подовженої форми від 25 мм і вище. Поставку цієї картоплі провадити споживачам республіки /крім м. Києва/ та в загальносоюзний фонд, крім поставки для мм. Москви і Ленінграда.

4. Дозволити облвиконкомам допускати, як виняток, закупку у колгоспів, радгоспів та інших державних господарств картоплі урожаю 1974 року для спиртової і крохмале-патокової промисловості без обмеження розміру бульб і для консервної та овочесушильної промисловості розміром бульб по найбільшому поперечному діаметр від 40 мм і вище, допускати закупку картоплі з наявністю бульб, що мають незміцнілу шкірку, а також пошкоджених сільськогосподарськими шкідниками до 20 процентів і уражених фітофторою до 2 процентів за вагою, з використанням цієї картоплі в межах області.

5. Закупку картоплі з відхиленнями від діючого стандарту, вказаними в пунктах 3 і 4 цієї постанови, провадити в межах затвердженого плану при умові відсутності в господарствах стандартної картоплі і оплачувати її по цінах, встановлених на стандартну картоплю.

6. На часткову зміну пункту 1 розпорядження Ради Міністрів УРСР від 11 вересня 1974 р. N 744 дозволити облвиконкомам і Укоопспілці провадити закупку картоплі урожаю 1974 року у населення по ціні до 120 карбованців за тонну.

7. Дозволити облвиконкомам при необхідності використовувати для постачання населенню міст і промислових центрів картоплю, закуплену спиртовими заводами і придатну на продовольчі цілі, з поставкою спиртовим заводам такої ж кількості картоплі, непридатної на продовольчі цілі.

8. Виділені постановою Ради Міністрів СРСР від 12 вересня 1974 р. N 722 додатково в 1974 році /з поставкою у вересні-жовтні/ для організацій споживчої кооперації 2 тис. тонн бензину і 2 тис. шин для вантажних автомобілів передати Укоопспілці.

9. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 12 вересня 1974 р. N 722 доручила:

а) Міністерству фінансів СРСР разом з Радами Міністрів союзних республік, Міністерством торгівлі СРСР, Міністерством харчової промисловості СРСР і Центроспілкою розглянути питання про джерела відшкодування підприємствам харчової промисловості, торговельним і заготівельним організаціям додаткових витрат по закупці картоплі у відповідності з зазначеною постановою і подати пропозиції Раді Міністрів СРСР;

б) Міністерству шляхів забезпечити перевезення картоплі, закупленої у колгоспів, радгоспів і населення у відповідності з зазначеною постановою, по пред'явленню вантажу.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22, 27

Опрос