Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене в районных бюджетах целевого резерва средств на выплату заработной платы учителям, медицинским работникам и специалистам сельского хозяйства

Совет Министров УССР
Постановление от 29.08.1974 № 441

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 29 серпня 1974 р. N 441

Київ

Про скасування в районних бюджетах цільового резерву коштів на виплату заробітної плати вчителям, медичним працівникам і спеціалістам сільського господарства

Враховуючи, що за останні роки в республіці здійснено ряд заходів по зміцненню матеріально-фінансової бази виконкомів місцевих Рад депутатів трудящих, які забезпечують успішне виконання місцевих бюджетів, безперебійне фінансування бюджетних установ, і що в зв'язку з цим відпала необхідність утворення цільового бюджетного резерву коштів в районних бюджетах на виплату заробітної плати вчителям сільських шкіл, медичним працівникам і спеціалістам сільського господарства, Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Скасувати в районних бюджетах цільовий бюджетний резерв коштів на виплату заробітної плати вчителям сільських шкіл, медичним працівникам і спеціалістам сільського господарства.

У зв'язку з цим визнати такими, що втратили силу, пункти 1, 2, 4, 5, 6 і 7 постанови Ради Міністрів УРСР від 12 грудня 1957 р. N 1397 "Про порядок утворення і використання цільових бюджетних резервів на виплату заробітної плати і про витрачання спеціальних коштів на капітальні вкладення".

2. Зобов'язати облвиконкоми і Міністерство фінансів УРСР здійснювати систематичний контроль за своєчасністю виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, що утримуються за рахунок районних бюджетів.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР

Г. ВАЩЕНКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

Опрос