Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Государственных премиях Украинской ССР для передовиков социалистического соревнования за выдающиеся достижения в труде

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 13.08.1974 № 414
Утратил силу

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 13 серпня 1974 р. N 414

Київ

Про Державні премії Української РСР для передовиків соціалістичного змагання за видатні досягнення у праці

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України
 і Ради Міністрів Української РСР
 від 16 травня 1980 року N 340)

Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. На часткову зміну постанови ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 26 березня 1974 р. N 170 /ЗП УРСР 1974 р. N 4, ст. 22/ встановити, що Державні премії Української РСР для передовиків соціалістичного змагання - робітників, колгоспників, інженерно-технічних працівників, колективів бригад, дільниць, відділень, ферм і ланок за видатні досягнення у праці присуджуються щороку. Перше присудження премій провести в 1975 році по підсумках соціалістичного змагання 1974 року.

2. Встановити, що рішення про присудження Державних премій Української РСР за видатні досягнення у праці приймаються спільно президіями Комітету по Державних преміях Української РСР в галузі науки і техніки при Раді Міністрів УРСР та Української Республіканської Ради Професійних Спілок і затверджуються ЦК Компартії України і Радою Міністрів УРСР.

Постанови ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР про присудження Державних премій Української РСР за видатні досягнення у праці публікуються в пресі до дня Міжнародної солідарності трудящих - 1 Травня.

3. Комітету по Державних преміях Української РСР в галузі науки і техніки при Раді Міністрів УРСР за погодженням з Українською Республіканською Радою Професійних Спілок внести необхідні доповнення і зміни до порядку подання і розгляду матеріалів по кандидатурах, висунутих на здобуття Державних премій Української РСР за видатні досягнення у праці, та затвердити склад спеціальної секції для розгляду вказаних матеріалів.

4. Визнати таким, що втратив силу, абзац другий пункту 2 постанови ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 26 березня 1974 р. N 170.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 25

Опрос