Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах социалистического соревнования коллективов строительных, монтажных и специализированных трестов, осуществляющих строительство доменной печи N 9 на Криворожском металлургическом заводе имени В. И. Ленина, за II квартал 1974 года

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление от 01.08.1974 № 395

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 1 серпня 1974 р. N 395

Київ

Про підсумки соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів, які здійснюють будівництво доменної печі N 9 на Криворізькому металургійному заводі імені В. І. Леніна, за II квартал 1974 року

Перетворюючи в життя рішення XXIV з'їзду КПРС і XXIV з'їзду Компартії України, відповідаючи на рішення грудневого /1973 р./ Пленуму ЦК КПРС, Звернення Центрального Комітету КПРС до партії, до радянського народу, широко розгорнувши соціалістичне змагання за перевиконання плану 1974 року, трудящі будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій, які здійснюють будівництво доменної печі N 9 на Криворізькому металургійному заводі імені В. І. Леніна, добились значних успіхів у виконанні плану будівельно-монтажних робіт.

Розглянувши матеріали про підсумки соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів, які здійснюють будівництво доменної печі N 9, за II квартал 1974 року, Рада Міністрів Української РСР і Українська Республіканська Рада Професійних Спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Визнати переможцем у соціалістичному змаганні колектив тресту "Коксохімтепломонтаж" Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, який виконав план будівельно-монтажних робіт на об'єктах доменної печі N 9 на 203,8 процента, план з продуктивності праці на 155,6 процента.

Опрос