Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении дополнительной помощи Полтавской области в проведении сбора урожая зерновых культур в 1974 году

Совет Министров УССР
Постановление от 29.07.1974 № 392

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 29 липня 1974 р. N 392

Київ

Про подання додаткової допомоги Полтавській області у проведенні збирання врожаю зернових культур в 1974 році

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР та Укрсільгосптехніки про закупку в колгоспах і радгоспах Запорізької, Кримської, Одеської і Херсонської областей 600 зернозбиральних комбайнів завозу 1973 - 1974 років для продажу їх господарствам Полтавської області згідно з додатком.

Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР та облвиконкомам забезпечити терміновий відбір комбайнів для продажу, а Укрсільгосптехніці - закупку і їх реалізацію.

Запорізькому, Кримському, Одеському і Херсонському облвиконкомам забезпечити направлення в Полтавську область комбайнів разом з комбайнерами, які на них працюють.

Полтавському облвиконкому визначити господарства, яким будуть продаватись комбайни, забезпечити негайне включення їх у роботу, створити необхідні умови для праці і відпочинку комбайнерів, які прибувають з комбайнами.

Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР в першому півріччі 1975 року поповнити Запорізькій, Кримській, Одеській і Херсонській областям закуплену в них кількість зернозбиральних комбайнів.

2. Встановити, що Укрсільгосптехніка закуповує в колгоспах і радгоспах зазначених областей зернозбиральні комбайни по діючих оптових цінах за вирахуванням сум нарахованої амортизації з відшкодуванням господарствам торгової націнки і реалізує їх господарствам по цінах придбання.

За домовленістю після закінчення збирання врожаю 1974 року в Полтавській області комбайни можуть бути повернуті колгоспам і радгоспам областей, з яких вони направлялись.

Витрати по доставці зернозбиральних комбайнів віднести за рахунок Укрсільгосптехніки.

3. Управлінням Одесько-Кишинівської і Придніпровської залізниць забезпечити подачу залізничних платформ під вантаження комбайнів районним об'єднанням "Сільгосптехніка" по пред'явленню вантажів.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 

ВІДОМІСТЬ
на закупку і продаж господарствам Полтавської області зернозбиральних комбайнів завозу 1973 - 1974 років

Області, в господарствах яких закупаються комбайни

Кількість - штук

Запорізька

50

Кримська

200

Одеська

150

Херсонська

200

Всього

600

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос