Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О закупочных ценах на шкурки лис и голубого песца клеточного разведения

Совет Министров УССР
Постановление от 23.05.1974 № 276

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 23 травня 1974 р. N 276

Київ

Про закупочні ціни на шкурки лисиць і голубого песця кліткового розведення

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Довести до відома міністерств, відомств УРСР та облвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 29 квітня 1974 р. N 325 з метою дальшого збільшення виробництва і закупок хутровини кліткового розведення:

1) Встановила з 1 липня 1974 р.:

а) закупочні ціни на шкурки платинової, платиново-біломордої та снігової лисиць кліткового розведення, що продаються державі колгоспами, радгоспами та іншими господарствами, на рівні діючих закупочних цін на шкурки сріблясто-чорної лисиці;

б) націнку в розмірі 15 процентів до закупочних цін на шкурки сріблясто-чорної, платинової, платиново-біломордої та снігової лисиць кліткового розведення, що продаються державі колгоспами і радгоспами /крім колгоспів і радгоспів, розташованих у районах Крайньої Півночі та місцевостях, прирівнених до них/.

2) Доручила Державному комітету цін Ради Міністрів СРСР розробити з участю Міністерства сільського господарства СРСР та Міністерства легкої промисловості СРСР і затвердити прейскурант закупочних цін на шкурки лисиць кліткового розведення.

3) Встановила, що витрати, зв'язані з підвищенням у відповідності з зазначеною постановою закупочних цін і з введенням націнок до закупочних цін на шкурки лисиць і голубого песця кліткового розведення, відшкодовуються з особливого рахунку Союзголовлегпромсировини при Міністерстві легкої промисловості СРСР.

2. Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР, Укоопспілці та облвиконкомам вжити заходів по зміцненню матеріально-технічної бази звіроводних господарств, забезпеченню їх субпродуктами другої категорії та іншими кормами для збільшення виробництва хутровини кліткового розведення і продажу її державі.

3. На зміну додатка до постанови Ради Міністрів УРСР від 7 червня 1971 р. N 251 зобов'язати Міністерство м'ясної і молочної промисловості УРСР забезпечити відпуск у 1974 і 1975 роках субпродуктів другої категорії і м'яса конини звіроводним господарствам у кількості згідно з додатком.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР

Н. КАЛЬЧЕНКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 

ВИДІЛЕННЯ
м'ясних субпродуктів другої категорії і м'яса конини звіроводним радгоспам Міністерства радгоспів УРСР та звіроводним господарствам Укоопспілки на 1974 - 1975 роки

/тонн/

 

1974 р.

1975 р.

М'ясні субпродукти другої категорії - всього

31352

32733

в тому числі:

 

 

звіроводним радгоспам Мінрадгоспів УРСР

5512

6433

звіроводним господарствам Укоопспілки, включаючи Комінтернівське звірогосподарство Центроспілки

25840

26300

М'ясо конини - всього

6083

6461

в тому числі:

 

 

звіроводним радгоспам Мінрадгоспів УРСР

1316

1486

звіроводним господарствам Укоопспілки, включаючи Комінтернівське звірогосподарство Центроспілки

4767

4975

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос