Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Положении о Республиканской доске почета на Выставке передового опыта в народном хозяйстве Украинской ССР

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Положение, Постановление от 17.05.1974 № 268
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 17 травня 1974 р. N 268

Київ

Про Положення про Республіканську дошку пошани на Виставці передового досвіду в народному господарстві Української РСР

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 8 січня 1991 року N 4)

Рада Міністрів Української РСР і Українська Республіканська Рада Професійних Спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Затвердити Положення про Республіканську дошку пошани на Виставці передового досвіду в народному господарстві Української РСР /додається/.

2. Міністерствам, відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам, обласним радам профспілок, республіканським і обласним комітетам профспілок довести Положення про Республіканську дошку пошани до відома всіх колективів підприємств і організацій промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства та інших галузей народного господарства.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
Республіканської Ради
Професійних Спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 26

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Республіканську дошку пошани на Виставці передового досвіду в народному господарстві Української РСР

1. Республіканська дошка пошани на Виставці передового досвіду в народному господарстві Української РСР заснована для відзначення колективів трудящих підприємств і організацій промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства та інших галузей народного господарства, які досягли найкращих показників у виконанні планів та соціалістичних зобов'язань і, як правило, неодноразово виходили переможцями у Всесоюзному або республіканському соціалістичному змаганні протягом звітного року.

2. Занесення колективів трудящих на Республіканську дошку пошани проводиться починаючи з 1975 року щорічно у березні по наслідках роботи за минулий рік спільною постановою Ради Міністрів УРСР і Української Республіканської Ради Професійних Спілок.

3. Пропозиції про занесення на Республіканську дошку пошани Раді Міністрів УРСР і Українській Республіканській Раді Професійних Спілок подають:

колективів трудящих підприємств і організацій республіканського і союзно-республіканського підпорядкування - міністерства і відомства УРСР разом з відповідними республіканськими комітетами профспілок за погодженням з облвиконкомами, Київським і Севастопольським міськвиконкомами та обласними радами профспілок;

колективів трудящих підприємств і організацій союзного підпорядкування - облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми разом з обласними радами профспілок за погодженням з міністерствами, відомствами СРСР та відповідними центральними комітетами профспілок.

Матеріали про підсумки роботи колективів, які пропонуються для занесення на Республіканську дошку пошани, подаються не пізніше 20 лютого у відповідності з звітністю, встановленою по Всесоюзному соціалістичному змаганню.

4. Колективам трудящих підприємств і організацій, занесеним на Республіканську дошку пошани, в урочистій обстановці на загальних зборах або зборах активу вручається про це Свідоцтво.

5. Постанова Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради про занесення колективів трудящих на Республіканську дошку пошани публікується в республіканських газетах і інформаційному бюлетені Виставки передового досвіду в народному господарстві Української РСР.

6. Виставка передового досвіду в народному господарстві Української РСР організує протягом року у відповідних галузевих павільйонах широкий показ досвіду роботи колективів, які занесені на Республіканську дошку пошани. Зміст і форми показу цього досвіду визначаються разом з міністерствами, відомствами УРСР, республіканськими комітетами і обласними радами профспілок.

Досвід роботи колективів трудящих, занесених на Республіканську дошку пошани, висвітлюється на сторінках республіканських газет і журналів, у передачах по радіо і телебаченню та друкованих виданнях Виставки передового досвіду в народному господарстві Української РСР.

____________

Опрос