Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по обеспечению народного хозяйства низковольтной электрической аппаратурой

Совет Министров УССР
Постановление от 06.05.1974 № 251

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 6 травня 1974 р. N 251

Київ

Про заходи по забезпеченню народного господарства низьковольтною електричною апаратурою

Рада Міністрів Союзу РСР постановою від 3 квітня 1974 р. N 235 відмітила, що у зв'язку з широким впровадженням нових технологічних процесів і автоматизованих виробництв у різні галузі промисловості, будівництва та сільського господарства значно зросла потреба в низьковольтній електричній апаратурі, особливо в комплектних пристроях керування.

Це вимагає прискореного розвитку виробництва низьковольтної електричної апаратури та зміни пропорцій, що склалися, між збільшенням її випуску і зростанням автоматизації та механізації виробничих процесів у різних галузях народного господарства.

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 3 квітня 1974 р. N 235 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Встановити міністерствам і відомствам УРСР завдання по виробництву низьковольтної електричної апаратури в 1975 - 1978 роках згідно з додатком N 1*.

2. Зобов'язати Міністерство будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерство промислового будівництва УРСР і Міністерство вугільної промисловості УРСР здійснити в 1975 - 1978 роках /в тому числі в 1975 році понад завдання, встановлені у відповідності з постановою Ради Міністрів СРСР від 16 листопада 1971 р. N 850 "Про Державний п'ятирічний план розвитку народного господарства СРСР на 1971 - 1975 роки"/ будівництво і реконструкцію об'єктів підприємств і організацій Міністерства електротехнічної промисловості та введення в дію спеціалізованих потужностей по виробництву низьковольтної електричної апаратури згідно з додатком N 2*.

3. Зобов'язати Міністра промислового будівництва УРСР т. Арешковича, Міністра будівництва підприємств важкої індустрії УРСР т. Лубенця вжити необхідних заходів до забезпечення будівництва і реконструкції об'єктів підприємств і організацій Міністерства електротехнічної промисловості та введення в дію потужностей по виробництву низьковольтної електричної апаратури в 1975-1976 роках згідно з додатком N 3*.

4. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 3 квітня 1974 р. N 235 "Про заходи по забезпеченню народного господарства низьковольтною електричною апаратурою":

1) Зобов'язала Міністерство електротехнічної промисловості:

забезпечити в 1975 - 1978 роках /в тому числі в 1975 році понад завдання, встановлені у відповідності з постановою Ради Міністрів СРСР від 16 листопада 1971 р. N 850/ введення в дію виробничих потужностей і виготовлення низьковольтної електричної апаратури, зокрема по підприємствах, розташованих у республіці, в обсягах згідно з додатком N 4* за рахунок проведення робіт по технічному переозброєнню підприємств, що виготовляють цю апаратуру;

виготовити в 1976 - 1978 роках низьковольтну електричну апаратуру, зокрема по підприємствах, розташованих в республіці, в обсягах згідно з додатком N 5* за рахунок підвищення коефіцієнта змінності роботи підприємств, що виготовляють цю апаратуру. Здійснити в 1975 - 1977 роках /в тому числі в 1975 році понад завдання, встановлені у відповідності з постановою Ради Міністрів СРСР від 16 листопада 1971 р. N 850/ будівництво жилих будинків і гуртожитків згідно з додатком N 6*.

2) Дозволила, як виняток, Міністерству електротехнічної промисловості розробити в 1974 році робочі креслення на будівництво об'єктів, вказаних у додатку N 2* до цієї постанови, до перезатвердження проектних завдань, розробки та затвердження технічних проектів, затвердження /перезатвердження/ яких передбачено в 1974 році.

3) Доручила Міністерству електротехнічної промисловості забезпечити передачу до 1 вересня 1974 р. підрядним будівельним організаціям проектно-кошторисної документації на обсяг будівельно-монтажних робіт, який планується в 1975 році для підприємств, зазначених у додатках NN 2 і 3* до цієї постанови.

4) З метою здійснення комплексного будівництва підприємств, зазначених у додатках NN 2 і 3* до цієї постанови, доручила Держплану СРСР передбачати виділення Міністерству електротехнічної промисловості в проектах річних планів на 1975 - 1978 роки капітальних вкладень для будівництва жилих будинків і дитячих дошкільних закладів в обсягах, необхідних для забезпечення введення в дію і своєчасного освоєння виробничих потужностей на цих підприємствах.

____________
* Не наводяться.

5) Доручила Держпостачу СРСР, Держбуду СРСР і Міністерству електротехнічної промисловості здійснювати контроль за правильністю застосування комплектних пристроїв з низьковольтною електричною апаратурою і давати вказівки по усуненню надмірностей у застосуванні цієї апаратури, обов'язкові для міністерств і відомств.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 21

Опрос