Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых мерах по материально-техническому обеспечению подготовки спортсменов республики к Олимпийским играм 1976 года

Совет Министров УССР
Постановление от 25.04.1974 № 209

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 25 квітня 1974 р. N 209

Київ

Про деякі заходи по матеріально-технічному забезпеченню підготовки спортсменів республіки до Олімпійських ігор 1976 року

З метою своєчасного матеріально-технічного забезпечення підготовки спортсменів республіки до літніх і зимових Олімпійських ігор 1976 року та на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 25 січня 1974 р. N 71 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Зобов'язати Міністерство промислового будівництва УРСР, Міністерство будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Комітет по фізичній культурі і спорту при Раді Міністрів УРСР, Ворошиловградський, Донецький, Кіровоградський облвиконкоми і Севастопольський міськвиконком забезпечити введення в дію в 1974 році спортивних споруд згідно з додатком N 1*.

2. Виділити додатково Комітету по фізичній культурі і спорту при Раді Міністрів УРСР устаткування, автомобілі, машини та матеріали згідно з додатком N 2*.

____________
* Не наводиться.

3. Дозволити Комітету по фізичній культурі і спорту при Раді Міністрів УРСР продовжити в 1974 році будівництво штучної ковзанярської доріжки на льодовому стадіоні в м. Києві в обсязі 1,3 млн. карбованців. Головкиївміськбуду виконати будівельно-монтажні роботи на цьому об'єкті в обсязі 1 млн. крб. понад план підрядних робіт.

Міністерству фінансів УРСР, Українській республіканській конторі Будбанку СРСР профінансувати в 1974 році зазначені витрати в межах загального обсягу капітальних вкладень, встановленого республіці народногосподарським планом.

Держплану УРСР, Міністерству фінансів УРСР по підсумках виконання плану капітального будівництва за 10 місяців 1974 року подати Раді Міністрів УРСР пропозиції про джерела фінансування вказаного обсягу капітальних вкладень.

4. Міністерству освіти УРСР, Комітету по фізичній культурі і спорту при Раді Міністрів УРСР підвищити роль загальноосвітніх шкіл-інтернатів спортивного профілю у підготовці висококваліфікованих спортсменів для збірних команд республіки і країни та в двотижневий строк підготувати пропозиції про удосконалення навчально-виховної роботи, впорядкування системи відбору учнів, морального і матеріального заохочення викладачів шкіл за підготовку кандидатів до складу збірних команд республіки і країни, зміцнення матеріально-технічної бази, поліпшення харчування і медичного обслуговування учнів цих шкіл та подати їх Раді Міністрів УРСР.

5. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 25 січня 1974 р. N 71 "Про деякі заходи по матеріально-технічному забезпеченню підготовки радянських спортсменів до Олімпійських ігор 1976 року":

а) дозволила Міністерству вищої і середньої спеціальної освіти СРСР включати за заявками Комітету по фізичній культурі і спорту при Раді Міністрів СРСР у розрахунок академічного навантаження для 50 чоловік професорсько-викладацького складу вищих учбових закладів науково-методичну роботу в збірних командах СРСР в обсязі від 300 до 500 годин на рік, відповідно зменшуючи їм навчальне навантаження по основній роботі. Одночасно для забезпечення учбового плану дозволила, як виняток, ректорам вищих учбових закладів збільшувати чисельність штатного професорсько-викладацького складу;

б) надаючи великого значення дальшому удосконаленню роботи по підготовці спортсменів міжнародного класу, доручила Комітету по фізичній культурі і спорту при Раді Міністрів СРСР внести разом з ВЦРПС, Міністерством вищої і середньої спеціальної освіти СРСР, Міністерством освіти СРСР, Державним комітетом Ради Міністрів СРСР по професійно-технічній освіті до 1 березня 1974 р. в існуючі типові положення про школи вищої спортивної майстерності, спеціалізовані і комплексні дитячо-юнацькі спортивні школи, загальноосвітні школи-інтернати спортивного профілю, про об'єднані групи /відділення/ спортивного удосконалення вищих учбових закладів і опорні центри олімпійської підготовки зміни і доповнення, що стосуються режиму учбово-тренувального процесу, з урахуванням сучасних науково-методичних вимог;

в) враховуючи позитивний досвід, нагромаджений загальноосвітніми школами і спортивними організаціями по підготовці спортсменів високої кваліфікації, доручила Міністерству освіти СРСР та Комітету по фізичній культурі і спорту при Раді Міністрів СРСР вирішити питання про відкриття в ряді міст країни спеціалізованих класів з видів спорту з подовженим днем навчання і з поглибленим учбово-тренувальним процесом у позанавчальний час.

Вказані класи відкривати в кожному окремому випадку за рішенням, зокрема, обласних відділів народної освіти і відповідних комітетів по фізичній культурі і спорту при умові наявності в даному місті або районі дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

Опрос