Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О частичных изменениях структуры центрального аппарата Министерства промышленного строительства УССР

Совет Министров УССР
Постановление от 19.04.1974 № 200

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 19 квітня 1974 р. N 200

Київ

Про часткові зміни структури центрального апарату Міністерства промислового будівництва УРСР

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозиції Міністерства промислового будівництва УРСР, погоджені з Міністерством промислового будівництва СРСР, Держпланом УРСР, Держбудом УРСР і Міністерством фінансів УРСР:

а) про створення в складі центрального апарату Міністерства управління організації праці і заробітної плати, управління робітничих кадрів та побуту, управління будівельної індустрії, контрольно-ревізійного управління, відділу автоматизованих систем керування /АСК/ та ліквідацію управління робітничих кадрів, праці, заробітної плати і побуту, контрольно-ревізійного відділу, відділу сітьового планування та управління і Головного госпрозрахункового управління будівельної індустрії "Головпромбудіндустрія".

Встановити штатну чисельність центрального апарату Міністерства промислового будівництва УРСР в кількості 626 одиниць, в тому числі на бюджеті 343 одиниці;

б) про створення республіканського промислового об'єднання "Укрпромзалізобетон" /на госпрозрахунку/.

2. Встановити, що діяльність республіканського промислового об'єднання "Укрпромзалізобетон" Міністерства промислового будівництва УРСР здійснюється відповідно до Загального положення про всесоюзне і республіканське промислові об'єднання, затвердженого постановою Ради Міністрів СРСР від 2 березня 1973 р. N 140.

Міністерству промислового будівництва УРСР в місячний строк затвердити положення про республіканське промислове об'єднання "Укрпромзалізобетон".

3. Посадові оклади для працівників об'єднання "Укрпромзалізобетон" встановити відповідно до постанови Державного комітету Ради Міністрів СРСР у питаннях праці і заробітної плати і Секретаріату ВЦРПС від 11 липня 1973 р. N 197/20 як для об'єднань, що організуються на базі головних управлінь.

4. Створення управлінь і відділів центрального апарату Міністерства промислового будівництва УРСР та республіканського промислового об'єднання "Укрпромзалізобетон", передбачених в пункті 1 цієї постанови, провести в межах граничних асигнувань, затверджених Міністерству на утримання апарату управління.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 24

Опрос