Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых неотложных мерах по ускорению введения в действие и развитию мощностей на предприятиях металлургического машиностроения, расположенных в Украинской ССР

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 17.04.1974 № 197
редакция действует с 12.01.1988

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 17 квітня 1974 р. N 197

Київ

Про деякі невідкладні заходи по прискоренню введення в дію і розвитку потужностей на підприємствах металургійного машинобудування, розташованих в Українській РСР

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Центрального Комітету Компартії України і
 Ради Міністрів Української РСР
 від 12 січня 1988 року N 3

На виконання постанови Центрального Комітету КПРС і Ради Міністрів СРСР від 4 березня 1974 р. N 165 "Про деякі невідкладні заходи по прискоренню введення в дію і розвитку потужностей на підприємствах металургійного машинобудування Міністерства важкого, енергетичного і транспортного машинобудування" Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Вважати найважливішим народногосподарським завданням прискорене створення і дальший розвиток на підприємствах металургійного машинобудування, розташованих в Українській РСР, потужностей по виробництву металургійного устаткування на основі посилення темпів будівництва і реконструкції підприємств, поліпшення використання виробничих потужностей, дальшого зростання продуктивності праці і ефективності виробництва та значне підвищення якості продукції, що випускається на вказаних підприємствах.

2. Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, керівникам підприємств металургійного машинобудування забезпечити виконання в 1974 - 1977 роках завдань по будівництву і реконструкції об'єктів виробничого призначення та введенню в дію потужностей на підприємствах металургійного машинобудування згідно з додатком N 1*, а також по будівництву жилих будинків для працівників цих підприємств згідно з додатком N 2*.

Держплану УРСР і Державному комітету Ради Міністрів УРСР по використанню трудових ресурсів передбачати в проектах народногосподарських планів на 1975 - 1977 роки направлення в порядку організованого набору на підприємства металургійного машинобудування необхідної кількості робітників для виконання вказаних завдань по введенню в дію виробничих потужностей.

Абзац пункту 2 втратив чинність

(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії
 України і Ради Міністрів Української РСР від 12.01.88 р. N 3)

3. Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР та керівникам підприємств металургійного машинобудування забезпечити будівництво і введення в дію в 1976 році 4 професійно-технічних училищ на 2400 місць при підприємствах металургійного машинобудування згідно з додатком N 3*.

4. Держплану УРСР, Головпостачу УРСР розглянути разом з Міністерством будівництва підприємств важкої індустрії УРСР та Міністерством монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР питання про подання допомоги організаціям цих міністерств, які здійснюють будівництво підприємств металургійного машинобудування Міністерства важкого, енергетичного і транспортного машинобудування в містах Краматорську, Слов'янську, Жданові і Дніпропетровську, і здійснити в 1974 - 1975 роках необхідні заходи, а по питаннях, які потребують рішення Уряду СРСР, подати пропозиції Раді Міністрів УРСР.

5. Головпостачу УРСР і Міністерству чорної металургії УРСР здійснити в 1974 - 1975 роках прикріплення на тривалий строк підприємств металургійного машинобудування республіки до поставщиків для забезпечення поставки всіх видів металопродукції.

6. Київському заводу верстатів-автоматів імені Горького і Одеському заводу радіально-свердлильних верстатів імені Леніна забезпечити в 1976 - 1977 роках виготовлення і поставку спеціальних металорізальних верстатів для підприємств металургійного машинобудування Міністерства важкого, енергетичного і транспортного машинобудування згідно з додатком N 4*.

____________
* Не наводиться.

7. Взяти до відома, що Центральний Комітет КПРС і Рада Міністрів СРСР постановою від 4 березня 1974 року N 165:

1) Доручили Держплану СРСР і Міністерству важкого, енергетичного і транспортного машинобудування з участю Державного комітету Ради Міністрів СРСР по науці і техніці, Міністерства чорної металургії СРСР і Міністерства кольорової металургії СРСР передбачити в проекті народногосподарського плану на 1976 - 1980 роки дальше поліпшення структури металургійного устаткування, що випускається, і виробництво нових прогресивних видів його, в тому числі машин великої одиночної потужності для підготовки руд чорних і кольорових металів, великих установок для вакуумування сталі і кольорових металів, автоматизованих ліній і агрегатів для суміщеного безперервного лиття і прокатки, високопродуктивних станів для безконечної холодної прокатки стального листа і прецизійної прокатки кольорових металів, агрегатів для нанесення різних видів захисних покриттів на прокат і труби, нових видів пічного і обробного прокатного і ад'юстажного устаткування, машин для комплексної механізації технологічних процесів металургійного виробництва, тягодуттьових машин великої продуктивності.

2) Доручили Держплану СРСР і Міністерству важкого, енергетичного і транспортного машинобудування передбачати в проектах народногосподарських планів на 1975 - 1977 роки виділення відповідних капіталовкладень на промислове і житлове будівництво підприємств металургійного машинобудування, зазначених у додатках NN 1 і 2 до цієї постанови.

3) Доручили Держплану СРСР збільшити на 1974 рік, зокрема по Українській РСР, фонд заробітної плати працівників проектних організацій /понад загальний фонд заробітної плати по народному господарству на 1974 рік/ для забезпечення складання проектно-кошторисної документації, необхідної для будівництва жилих будинків, зазначеного в додатку N 2 до цієї постанови.

4) Дозволили Міністерству важкого, енергетичного і транспортного машинобудування здійснювати в 1974 році розробку робочих креслень і кошторисів на будівництво і реконструкцію об'єктів, передбачених в додатку N 1 до цієї постанови, до затвердження відповідних технічних проектів.

5) Прийняли пропозицію Міністерства важкого, енергетичного і транспортного машинобудування, погоджену з Держпланом СРСР, про введення в дію на Дніпропетровському заводі металургійного устаткування:

потужностей по виробництву вагоноперекидачів у кількості до 28 штук на рік в 1975 році /замість 1978 року, як це було передбачено постановою ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 27 липня 1973 р. N 523 - постанова ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР від 9 жовтня 1973 р. N 480/, з зменшенням у зв'язку з цим у 1974 році завдань по введенню в дію на вказаному заводі потужностей по виробництву прокатного устаткування на 9,6 тис. тонн і устаткування для установок безперервного розливання сталі на 2,5 тис. тонн на рік;

комплексу цехів по виробництву чавунних тюбінгів у 1977 році /замість 1976 року, як це було передбачено постановою ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР від 10 квітня 1973 р. N 230/.

6) Дозволили Будбанку СРСР фінансувати в 1974 році роботи по будівництву механоскладального цеху Дніпропетровського заводу металургійного устаткування по проектах і кошторисах на окремі види робіт /в межах, передбачених планом на 1974 рік капітальних вкладень по цьому заводу/.

7) Дозволили Міністерству важкого, енергетичного і транспортного машинобудування побудувати в 1976 році в м. Харкові для Укрдіпроважмашу інженерний корпус загальною площею 10 тис. кв. метрів.

8. Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, обкомам і міськкомам партії, виконкомам місцевих Рад депутатів трудящих широко розгорнути в колективах відповідних підприємств і будівельних організацій роботу по забезпеченню виконання завдань, передбачених цією постановою, і встановити суворий контроль за їх виконанням.

9. Держплану УРСР /тт. Голубову, Масолу/, Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР /т. Лубенцю/, Міністерству монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР /т. Багратуні/, Головпостачу УРСР /т. Тичиніну/ про хід виконання цієї постанови доповідати ЦК Компартії України і Раді Міністрів УРСР щорічно в січні до 1978 року.

10. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на відділ машинобудування ЦК Компартії України.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 37

Опрос