Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об оздоровлении детей и подростков летом в 1974 году

Совет Министров УССР
Постановление от 10.04.1974 № 178

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 10 квітня 1974 р. N 178

Київ

Про оздоровлення дітей і підлітків влітку 1974 року

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити план оздоровлення дітей і підлітків влітку 1974 року в кількості 4974600 чол. згідно з додатками NN 1 - 4*.

____________
* Не наводяться.

Виконкомам обласних, Київської і Севастопольської міських Рад депутатів трудящих, міністерствам і відомствам УРСР розробити конкретні заходи по організації оздоровлення і відпочинку дітей і підлітків влітку з урахуванням вимог, викладених у постанові Ради Міністрів УРСР від 22 квітня 1971 р. N 187.

2. Міністерству освіти УРСР, Міністерству охорони здоров'я УРСР разом з Укрпрофрадою забезпечити розгортання мережі оздоровчих піонерських таборів санаторного типу, що утримуються за рахунок коштів профспілок. Виділяти для цих таборів при потребі на оздоровчий період приміщення шкіл-інтернатів та забезпечити необхідне медичне обслуговування дітей.

3. Міністерству освіти УРСР разом з Міністерством охорони здоров'я УРСР, Укрпрофрадою і Полтавським облвиконкомом вирішити питання про продовження роботи влітку 1974 року санаторія-супутника на базі курорту "Миргород" для лікування хворих підлітків і старшокласників.

4. Витрати на оздоровлення дітей і підлітків влітку провадити в межах асигнувань на утримання шкіл, дошкільних, інтернатних, позашкільних, лікувальних та інших соціально-культурних закладів /по всіх статтях видатків за винятком капітальних вкладень/ по бюджету на 1974 рік, а також за рахунок коштів фонду соціально-культурних заходів і житлового будівництва господарських організацій.

5. Витрати на утримання таборів праці і відпочинку провадити відповідно до постанови ВЦРПС від 20 лютого 1970 року /протокол N 4, п. 4/.

6. Міністерствам і відомствам УРСР разом з Міністерством фінансів УРСР вирішити питання про джерела фінансування заходів по оздоровленню дітей у дитячих закладах, що утримуються за рахунок республіканського бюджету.

7. Дозволити Міністерству освіти УРСР витратити на оздоровлення учнів, які потребують спеціального лікування в санаторіях, 20 тис. крб. за рахунок загальних асигнувань, передбачених за кошторисом Міністерства освіти УРСР на 1974 рік.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

Опрос