Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по усовершенствованию управления промышленными предприятиями Министерства строительства предприятий тяжелой индустрии УССР

Совет Министров УССР
Постановление от 05.04.1974 № 173

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 5 квітня 1974 р. N 173

Київ

Про заходи по удосконаленню управління промисловими підприємствами Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР про організацію республіканського промислового об'єднання по виготовленню залізобетонних конструкцій та інших будівельних матеріалів "Укрважбудіндустрія" з місцезнаходженням в м. Києві. Організацію об'єднання провести в межах граничних асигнувань на утримання апарату управління організацій Міністерства.

2. Встановити, що діяльність республіканського промислового об'єднання /на госпрозрахунку/ "Укрважбудіндустрія" Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР здійснюється відповідно до Загального положення про всесоюзне і республіканське промислові об'єднання, затвердженого постановою Ради Міністрів СРСР від 2 березня 1973 р. N 140.

Міністерству будівництва підприємств важкої індустрії УРСР в місячний строк затвердити положення про республіканське промислове об'єднання "Укрважбудіндустрія".

3. Посадові оклади для працівників об'єднання "Укрважбудіндустрія" встановити відповідно до постанови Державного комітету Ради Міністрів СРСР у питаннях праці і заробітної плати і Секретаріату ВЦРПС від 11 липня 1973 р. N 197/20 як для об'єднань, що організуються на базі головних управлінь.

4. Ліквідувати госпрозрахункове Головне управління будівельної індустрії "Головважбудіндустрія".

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 24

Опрос