Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учреждении Государственных премий Украинской ССР для передовиков социалистического соревнования за выдающиеся достижения в труде в 1974 году

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 26.03.1974 № 170
Утратил силу

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 26 березня 1974 р. N 170

Київ

Про заснування Державних премій Української РСР для передовиків соціалістичного змагання за видатні досягнення у праці в 1974 році

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Центрального Комітету Компартії України і
 Ради Міністрів Української РСР
 від 13 серпня 1974 року N 414

(На часткову зміну цієї постанови встановлено, що Державні премії Української РСР для передовиків соціалістичного змагання - робітників, колгоспників, інженерно-технічних працівників, колективів бригад, дільниць, відділень, ферм і ланок за видатні досягнення у праці присуджуються щороку згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР від 13 серпня 1974 року N 414)

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України
 і Ради Міністрів Української РСР
 від 16 травня 1980 року N 340)

Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Заснувати дві Державні премії Української РСР по 2500 карбованців кожна для передовиків соціалістичного змагання - робітників, колгоспників, інженерно-технічних працівників, колективів бригад, дільниць, відділень, ферм і ланок. Премії присудити за видатні досягнення у праці по підсумках 1974 року.

Передовикам соціалістичного змагання, удостоєним Державної премії Української РСР, присвоюється звання "Лауреат Державної премії Української РСР" та вручається Диплом і Почесний знак.

2. Покласти на Комітет по Державних преміях Української РСР в галузі науки і техніки при Раді Міністрів УРСР розгляд матеріалів, поданих на здобуття Державних премій Української РСР за видатні досягнення у праці.

Абзац другий пункту 2 втратив чинність

(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії
 України і Ради Міністрів Української РСР від 13.08.74 р. N 414)

Комітету по Державних преміях Української РСР в галузі науки і техніки при Раді Міністрів УРСР і Українській Республіканській Раді Професійних Спілок у місячний строк розробити і затвердити порядок подання і розгляду матеріалів по кандидатурах, висунутих на здобуття Державних премій Української РСР за видатні досягнення у праці, а також опис Диплома лауреата.

3. Комітету по Державних преміях Української РСР в галузі науки і техніки при Раді Міністрів УРСР подати на розгляд ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР до 1 березня 1975 року пропозиції про присудження Державних премій Української РСР за видатні досягнення у праці в 1974 році.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 25

Опрос