Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усилении заинтересованности предприятий, организаций и колхозов в сборе отработанных деталей автомобилей, тракторов и сельскохозяйственных машин и о дополнительных мерах по их восстановлению

Совет Министров УССР
Постановление от 22.03.1974 № 151
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 22 березня 1974 р. N 151

Київ

Про посилення заінтересованості підприємств, організацій і колгоспів у збиранні спрацьованих деталей автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин та про додаткові заходи по їх відновленню

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Ради Міністрів Української РСР
 від 2 березня 1979 року N 116
,
 від 25 квітня 1988 року N 108
,
 від 15 вересня 1988 року N 278

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 23 листопада 2016 року N 1066)

З метою розширення робіт по відновленню спрацьованих деталей автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин, на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 25 лютого 1974 р. N 129 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Укрсільгосптехніці, Міністерству автомобільного транспорту УРСР організувати на підвідомчих ремонтних заводах і в спеціалізованих майстернях відновлення спрацьованих деталей автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин, забезпечити дальший розвиток мережі цих підприємств, а також розширення науково-дослідних робіт, зв'язаних з розробкою та впровадженням технологічних процесів відновлення зазначених деталей, маючи на увазі, що строк служби відновлених деталей повинен становити не менше 80 процентів строку служби нових таких деталей.

2. Пункт 2 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 15.09.88 р. N 278)

3. Встановити, що продаж торговельними базами, спеціалізованими магазинами та іншими організаціями матеріально-технічного постачання Сільгосптехніки нових деталей автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин за номенклатурою деталей, що підлягають відновленню, провадиться при умові здачі покупцями спрацьованих однойменних деталей.

Укрсільгосптехніці щороку затверджувати номенклатуру деталей /автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин/, продаж яких споживачам повинен провадитися при умові обов'язкової здачі такої ж кількості спрацьованих деталей.

Торговельні бази, спеціалізовані магазини та інші організації матеріально-технічного постачання Сільгосптехніки приймають від підприємств, організацій і колгоспів спрацьовані деталі автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин за ціною на металолом.

Торговельні бази, спеціалізовані магазини та інші організації матеріально-технічного постачання Сільгосптехніки здають спрацьовані розсортовані деталі автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин підприємствам, що їх відновлюють, за ціною, підвищеною на 20 процентів вартості металолому.

Від здачі спрацьованих деталей автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин звільняються підприємства, що відновлюють такі деталі.

4. Держплану УРСР, міністерствам і відомствам республіки при встановленні планів заготівлі і здачі лому та відходів чорних і кольорових металів не включати в ці плани спрацьовані деталі автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин, що підлягають відновленню.

5. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 25 лютого 1974 р. N 129:

1) Дозволила:

а) підприємствам і організаціям та рекомендувала колгоспам витрачати на преміювання працівників, безпосередньо зайнятих збиранням, зберіганням і здачею спрацьованих деталей автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин, до 50 процентів сум, одержаних від торговельних баз, спеціалізованих магазинів та інших організацій матеріально-технічного постачання Сільгосптехніки, які приймають ці деталі;

б) торговельним базам, спеціалізованим магазинам та іншим організаціям матеріально-технічного постачання Сільгосптехніки, які приймають від підприємств, організацій і колгоспів спрацьовані деталі автомобілів, тракторів та сільськогосподарських машин і здають розсортовані деталі підприємствам, що відновлюють їх, використовувати на преміювання працівників, безпосередньо зайнятих прийманням, сортуванням, зберіганням та здачею деталей, до 50 процентів сум, одержаних за рахунок різниці між вартістю деталей, зданих на відновлення, і вартістю цих деталей за ціною на металолом.

2) Ввела преміювання робітників та інженерно-технічних працівників підприємств системи Союзсільгосптехніки і міністерств автомобільного транспорту /шосейних шляхів і шляхового господарства/ союзних республік, що займаються відновленням спрацьованих деталей автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин, за виконання плану відновлення зазначених деталей по всій затвердженій номенклатурі за рахунок коштів у розмірі до 0,5 процента вартості відновлених деталей /за відпускними цінами/ понад плановий фонд заробітної плати підприємства.

Витрати на цю мету відносити на собівартість відновлення спрацьованих деталей.

3) Встановила, що:

а) підпункт "а" підпункту 3 пункту 5 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 25.04.88 р. N 108)

б) передбачене пунктом 28 постанови Ради Міністрів СРСР від 21 листопада 1968 р. N 910 /підпункт 3 "в" пункту 34 постанови Ради Міністрів УРСР від 25 листопада 1968 р. N 600/ зниження розмірів премій не поширюється на працівників, які займаються збиранням, прийманням, сортуванням, зберіганням, здачею та відновленням спрацьованих деталей автомобілів, тракторів і сільськогосподарських машин;

в) при прийманні спрацьованих деталей автомобілів, тракторів та сільськогосподарських машин на місці від підприємств, організацій і колгоспів та вивезенні їх транспортом Сільгосптехніки, призначеним для централізованої доставки товарів, плата за вивезення цих деталей не береться.

4) підпункт 4 пункту 5 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 25.04.88 р. N 108)

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

Опрос