Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах социалистического соревнования коллективов строительных, монтажных и специализированных трестов, осуществляющих строительство прокатного стана "3600" на ждановском металлургическом заводе "Азовсталь", за IV квартал 1973 года

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление от 31.01.1974 № 53

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 31 січня 1974 р. N 53

Київ

Про підсумки соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів, які здійснюють будівництво прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь", за IV квартал 1973 року

Перетворюючи в життя рішення XXIV з'їзду КПРС і XXIV з'їзду Компартії України, широко розгорнувши соціалістичне змагання за успішне виконання державних планів третього, вирішального року п'ятирічки, трудящі будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій, які здійснюють будівництво прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь", успішно виконали план IV кварталу 1973 року і достроково ввели в дію першу чергу комплексу.

Розглянувши матеріали про підсумки соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів, які здійснюють будівництво стана "3600", за IV квартал 1973 року, Рада Міністрів Української РСР і Українська Республіканська Рада Професійних Спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Визнати переможцем у соціалістичному змаганні колектив тресту "Донбасметалургмонтаж" Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, який виконав план монтажних робіт по об'єктах стана "3600" на 192 проценти, план з продуктивності праці на 124,5 процента.

Залишити йому перехідний Червоний Прапор Ради Міністрів УРСР і Української Республіканської Ради Професійних Спілок і видати грошову премію в сумі 10000 карбованців за рахунок резервного фонду Ради Міністрів УРСР.

2. Відмітити хорошу роботу на будівництві стана "3600" колективів трестів "Азовстальбуд" Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, "Донбаспромелектромонтаж" і "Азовстальконструкція" Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР.

3. Індивідуальне преміювання робітників, інженерно-технічних працівників і службовців, які відзначилися у соціалістичному змаганні, здійснити в порядку, передбаченому постановою ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР і Української Республіканської Ради Професійних Спілок від 13 березня 1964 року N 262.

4. Доручити Міністру монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР т. Багратуні вручити колективу тресту "Донбасметалургмонтаж" перехідний Червоний Прапор Ради Міністрів УРСР і Української Республіканської Ради Професійних Спілок.

 * * *

Рада Міністрів Української РСР і Українська Республіканська Рада Професійних Спілок закликають всіх робітників, інженерно-технічних працівників і службовців будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій ще ширше розгорнути соціалістичне змагання за дострокове введення в дію II черги прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь".

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
Республіканської Ради
Професійних Спілок

В. СОЛОГУБ

 

Інд. 24

Опрос