Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании в г. Киеве постоянно действующей республиканской выставки наглядной агитации

Совет Министров УССР, Центральный Комитет Компартии Украины
Постановление от 29.01.1974 № 49
Утратил силу

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 29 січня 1974 р. N 49

Київ

Про створення в м. Києві постійно діючої республіканської виставки наочної агітації

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 4 травня 1993 року N 325)

З метою узагальнення і розповсюдження передового досвіду використання наочних засобів у роботі по пропаганді політики Комуністичної партії і Радянського уряду, вирішенню завдань господарського і культурного будівництва та комуністичного виховання трудящих Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Зобов'язати Головний комітет Виставки передового досвіду в народному господарстві УРСР створити і відкрити у червні 1974 р. постійно діючу республіканську виставку наочної агітації.

Виставку розмістити в одному з приміщень павільйону "Промисловість товарів народного споживання" та на відкритих майданчиках Виставки передового досвіду в народному господарстві УРСР.

2. Схвалити тематичний зміст республіканської виставки наочної агітації згідно з додатком*. Основну увагу зосередити на пропаганді рішень XXIV з'їзду КПРС, грудневого /1973 р./ Пленуму ЦК КПРС, матеріалів сесії Верховної Ради СРСР, завдань дев'ятої п'ятирічки.

____________
* Не наводиться. 

3. Зобов'язати міністерства і відомства УРСР, обкоми Компартії України та облвиконкоми, Спілку художників УРСР до 15 лютого 1974 р. подати Головному комітету Виставки передового досвіду в народному господарстві УРСР перелік і коротку характеристику експонатів /натурних зразків, макетів, моделей, планшетів та інших матеріалів/, рекомендованих для показу на виставці наочної агітації.

Головному комітету Виставки передового досвіду в народному господарстві УРСР до 15 березня 1974 р. узагальнити ці пропозиції, скласти і затвердити перелік експонатів, які необхідно поставити на Виставку, та довести його до виконавців.

4. Міністерствам і відомствам УРСР, обкомам Компартії України та облвиконкомам встановити контроль за виготовленням і поставкою експонатів на республіканську виставку наочної агітації.

5. Державному комітету Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі та Художньому фонду УРСР на замовлення Виставки передового досвіду в народному господарстві УРСР до 1 червня 1974 р. забезпечити виконання всіх друкарських та художньо-оформлювальних робіт, пов'язаних з створенням республіканської виставки наочної агітації.

6. Виставці передового досвіду в народному господарстві УРСР до 1 лютого 1974 р. підготувати кошторис витрат на створення республіканської виставки наочної агітації, штатний розпис та граничні асигнування на утримання штату управління виставкою і подати їх на затвердження Ради Міністрів УРСР.

Витрати, пов'язані з створенням виставки, віднести за рахунок резервного фонду Ради Міністрів УРСР.

7. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на відділи пропаганди і агітації, науки і учбових закладів, культури ЦК Компартії України та відділи культуру освіти і охорони здоров'я, науки і нової техніки Управління Справами Ради Міністрів УРСР.

 

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 28

Опрос