Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О структуре и штатах вновь образованных райисполкомов в городах Житомире, Кировограде, Николаеве, Сумах, Черкассах и Чернигове

Совет Министров УССР
Постановление от 03.01.1974 № 4

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 3 січня 1974 р. N 4

Київ

Про структуру і штати новоутворюваних райвиконкомів у містах Житомирі, Кіровограді, Миколаєві, Сумах, Черкасах і Чернігові

У зв'язку з Указом Президії Верховної Ради УРСР від 22 грудня 1973 р. "Про утворення районів в деяких містах Української РСР" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити структуру новоутворюваних райвиконкомів: Богунського і Корольовського - в м. Житомирі, Ленінського і Кіровського - в м. Кіровограді, Корабельного - в м. Миколаєві, Ковпаківського і Зарічного - в м. Сумах, Придніпровського і Соснівського - в м. Черкасах, Деснянського і Новозаводського - в м. Чернігові згідно з додатком N 1*.

2. Збільшити штатну чисельність по органах державного управління, що знаходяться на місцевому бюджеті, на 177 одиниць і ліміт видатків на їх утримання на 348,6 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати - 288,9 тис. крб., по областях згідно з додатком N 2*.

____________
* Не наводиться.

Витрати на утримання додаткової чисельності провести за рахунок бюджетів відповідних областей.

3. Доручити Житомирському, Кіровоградському, Миколаївському, Сумському, Черкаському і Чернігівському облвиконкомам затвердити штати новоутворюваних райвиконкомів та їх відділів у кількості, необхідній для нормальної роботи, з урахуванням виділених цією постановою штатних одиниць і скорочення відповідної чисельності працівників і фонду заробітної плати, що можуть бути вивільнені у зв'язку з утворенням районів у містах Житомирі, Кіровограді, Миколаєві, Сумах, Черкасах і Чернігові.

4. Для організації та утримання фінансових відділів, народних судів і нотаріальних контор у новоутворюваних районах виділити Міністерству фінансів УРСР 110 штатних одиниць і Міністерству юстиції УРСР 35 штатних одиниць та асигнування, відповідно, в сумі 228,9 тис. крб. і 78,8 тис. крб., в тому числі фонд заробітної плати 171,1 тис. крб. і 48,8 тис. карбованців.

Міністерству фінансів УРСР профінансувати зазначені витрати за рахунок асигнувань, передбачених по республіканському бюджету на централізовані видатки на утримання органів державного управління.

5. Міністерству внутрішніх справ УРСР, Міністерству заготівель УРСР, Міністерству зв'язку УРСР, Міністерству комунального господарства УРСР, Міністерству фінансів УРСР, Прокуратурі УРСР, Комітету народного контролю УРСР і ЦСУ УРСР у двотижневий строк розглянути питання про утворення в районах міст Житомира, Кіровограда, Миколаєва, Суми, Черкаси і Чернігова підвідомчих організацій, що не знаходяться на бюджеті республіки.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

Опрос